oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowe promocje dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Nowe promocje dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Zrób wrażenie godne gwiazdy!

 

Wysoko wykwalifikowani perfumiarze Oriflame, w poszukiwaniu inspiracji, zwracają się ku pomysłowości natury i wykorzystują moc współczesnej nauki, by tworzyć zapachy, które potrafią wywoływać emocje.

Poczuj się jak gwiazda, dzięki kultowej, eleganckiej i nowoczesnej wodzie perfumowanej Divine, emanującej gwiazdorską jakością. Drzewo sandałowe, wspaniały biały bukiet lilii, frezji i fiołka oraz nuty orzeźwiające dodają kompozycji lekkości, dzięki czemu ten hipnotyzujący zapach jest idealny na co dzień. Zamknięty w efektownym flakonie inspirowanym pięknymi sukniami haute couture.

Czy wiesz, że …

Ponad 500 osób w 5 krajach, poproszonych o porównanie perfum Oriflame z innymi zapachami premium, w większości wybierała kompozycje Oriflame.

Na podstawie wyników badania przeprowadzonego przez AS Consulting wśród 100 respondentów testujących zapachy w ślepej próbie ( test nieujawnionych marek ) w maju 2021 roku, 7 osób na 10 uważa zapachy Oriflame za ekskluzywne, a 80% uznało zapach Divine za zmysłowy i bogaty.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody Zniżki dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja

    Klub Super Sprzedawców Oriflame!   Oszczędzaj i/lub zarabiaj na zakupach w Oriflame, zbieraj punkty i odbieraj nagrody. Zobacz,...

Zamknij