oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowe Promocje Konsultantka ORIFLAME Rejestracja

Nowe Promocje Konsultantka ORIFLAME Rejestracja

 

 

Super makijaż i ochrona dla Ciebie!

 

 

Kosmetyki do makijażu z najbardziej luksusowej kolekcji Giordani Gold i różana woda kolońska z zawartością 72% alkoholu, to kolejna fantastyczna oferta w tym katalogu, dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

 

Podkład Giordani Gold i ceniony przez wszystkich znawców puder w perełkach, z ręcznie wykańczanymi we Włoszech, opalizującymi minerałami i z kwasem hialuronowym, to podstawa szybkiego i trwałego makijażu, zapewniającego piękną, rozświetloną cerę.

 

O konieczności stosowania środków do dezynfekcji, nikogo nie trzeba zapewniać. Stosując wodę kolońską Radiant Rose zapewniasz sobie bezpieczeństwo i wspaniały, orzeźwiający zapach róż wokół siebie.

 

Cena promocyjna zestawu obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów.

 

Chcąc mieć swobodny dostęp do takich i wielu innych, atrakcyjnych promocji dedykowanym tylko Klubowiczkom Oriflame, wypełnij formularz zgłoszeniowy na tej stronie jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

 

Po otrzymaniu numeru członkowskiego możesz realizować wygodne zakupy online w Oriflame, korzystając ze stałej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu, z ofert specjalnych tylko dla osób zarejestrowanych i cennych nagród powitalnych, które na ten katalog przygotowano dla nowych członków Klubu.

 

Wyjątkowo atrakcyjne upominki w Programie Witaj w Świecie Piękna Oriflame, o wartości ponad 540 zł, sprawdź TUTAJ

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Rejestracja

    Zacznij wykorzystywać niesamowite oferty, które Oriflame przygotowuje w każdym katalogu dla swoich Klubowiczów.   W wyjątkowo niskich cenach,...

Zamknij