oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowości ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Nowości ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Novage+ – wznieś pielęgnację swojej cery na nowy poziom!

Bądź na bieżąco z wielkim debiutem naszej najbardziej innowacyjnej linii produktów do pielęgnacji skóry! Novage+ to rewolucyjna pielęgnacja skóry, która łączy moc nauki z biologicznymi funkcjami skóry. Nowa multiaktywna seria obejmuje produkty opracowane tak, aby idealnie współgrały z Twoją skórą i ze sobą nawzajem.
Zakosztuj pionierskiej pielęgnacji, synchronizującej moc nauki z Twoją skórą. Mamy nadzieję, że wysoki poziom bioceutycznej pielęgnacji cery kosmetykami NovAge+ spełni Twoje oczekiwania.
Nie zapomnij zamówić eleganckiej kosmetyczki za jedyne 9,99 zł, wykonanej z miękkiego materiału, ozdobionej stylowym detalem, z przestronnym, dobrze zorganizowanym wnętrzem i praktyczną kieszenią. W rzeczywistości kosmetyczka wygląda jeszcze piękniej niż w katalogu!
Poznaj też zapach bezwarunkowej miłości!
Tym razem, po udanym debiucie męskiego zapachu Signature dla ojców, mistrz perfumiarstwa Olivier Cresp i jego syn perfumiarz Sebastian Cresp, stworzyli zapach dla kobiet. Ponadczasowa kompozycja nowej wody toaletowej Signature Generation dla niej, to klasyczny bukiet białych kwiatów z nutą imbiru i nowoczesnym akcentem drewna cedrowego z upcyklingu. Najnowszy zapach Signature Generation dla pań delikatnie utrzymuje się na skórze jak uspokajające wspomnienie bezwarunkowej miłości i unikalnej więzi między matką i dzieckiem.
I tak z pokolenia na pokolenie… niech Twój zapach stanie się zapachem, który Twoim dzieciom będzie się kojarzyć z ich bohaterką!

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Biżuteria Rejestracja w Klubie ORIFLAME

    Wyjątkowe prezenty ze skarbca natury - wiosna!   Tak jak zorza polarna na skandynawskim niebie, tak biżuteria Norrsken...

Zamknij