oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Oferta dla konsultantek ORIFLAME Katalog 5

Oferta dla konsultantek ORIFLAME Katalog 5

Przedstawiamy dodatkową ofertę dla osób, które nie składały jeszcze zamówienia w aktualnym katalogu i są zarejestrowanymi klientkami VIP lub konsultantkami Oriflame.

Uzupełnij zapas niezbędnych środków higieny i produktów toaletowych, wzmocnij organizm wybierając naturalne, wysokiej jakości suplementy diety z bogatej oferty Oriflame.

Sprawdź, czy w realizowanym zamówieniu masz 25 punktów i odbierz za jedyne 9,99 zł zestaw eleganckich, porcelanowych talerzyków deserowych Lindt.

Jeżeli zaopatrujesz się w kosmetyki Oriflame, a nie jesteś jeszcze Klubowiczem, stwórz sobie możliwość kupowania zawsze z 20% rabatem i korzystania, bez zobowiązań, z dodatkowych ofert, jakich nie znajdziesz w katalogu.

Wypełnij formularz rejestracyjny do Klubu Oriflame na tej stronie. Możesz kupować tylko na potrzeby własne i najbliższych jako klient VIP, oszczędzając na marży ujętej w cenach katalogowych.

Możesz także prezentować katalogi Oriflame w środowisku swoich znajomych i przyjaciół, zatrzymując dla siebie 25% marżę.

Obojętnie, jaką opcję wybierzesz, zawsze Ci się to opłaca, a komfort masz zapewniony, ponieważ to Ty decydujesz, w jakim stopniu wykorzystujesz dostępne Ci przywileje.

Teraz na powitanie darmowa dostawa, próbki wód toaletowych i kremów oraz możliwość odebrania cennych nagród w Programie powitalnym, które możesz zobaczyć TUTAJ.

Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa.

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocja ORIFLAME Rejestracja Klientek Konsultantek

Poznaj, kolejną w tym katalogu, ofertę promocyjną dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame i zanurz się w świecie smakowitych...

Zamknij