oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Oferty dla Konsultantek ORIFLAME Katalog ORIFLAME 7

Oferty dla Konsultantek ORIFLAME Katalog ORIFLAME 7

 

 

Kupuj więcej za mniej! Odbieraj wartościowe nagrody!

 

Zostań Klientką VIP lub Konsultantką Oriflame aktywując Kartę Rabatową ze stałą zniżką -20% na wszystkie produkty z katalogu i sprawdź dodatkowe promocje specjalne tylko dla Klubowiczek Oriflame.

W tym katalogu możesz odebrać 2 dowolne produkty Waunt dodatkowo 40% taniej,  2 flakony perfum Giordani Gold Essenza Blossom 35% taniej i 3 dowolne kosmetyki Duologi dodatkowo 15% taniej.

Kochasz prezenty? A co powiesz na 3 wartościowe nagrody, które teraz możesz sama wybrać! Takiego programu dla aktywnych Klubowiczek Oriflame jeszcze nie było. Tylko w katalogu nr 7 możesz rozpocząć lato z nagrodami o wartości 300 zł. Teraz prezenty z Programu Witamy dostępne również dla wszystkich pozostałych Klubowiczów Oriflame.

Warto  jeszcze zwrócić uwagę na ofertę przy zakupach za 69 zł w cenach katalogowych, w której wielofunkcyjny statyw do telefonu odbierzesz -50% taniej, na promocyjną cenę Podkładu odmładzającego na bazie serum Giordani Gold ( -48% taniej) i na niską cenę regenerującego, wielofunkcyjnego balsamu Tender Care na okładce katalogu ( -55% taniej).

Informacje o innych ofertach znajdziesz w pozostałych AKTUALNOŚCIACH.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Wiosenna kolekcja Norrsken odchodzi wraz ze zbliżającym się latem!   To ostatnia szansa by skorzystać z pełnych mocy,...

Zamknij