oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Oferty dla konsultantek ORIFLAME Katalog ORIFLAME Rejestracja

Oferty dla konsultantek ORIFLAME Katalog ORIFLAME Rejestracja

 

 

Sprawdź wybrane oferty specjalne w najnowszym katalogu Oriflame nr 9, dedykowane zarejestrowanym klientkom VIP i konsultantkom Oriflame!

 

Zrób zakupy w tym katalogu za minimum 30 punktów w jednym zamówieniu i odbierz bransoletkę za 19,99 zł z limitowanej kolekcji jubileuszowej Oriflame.

 

Kup 2 dowolne wody perfumowane .SE Swedish Experience i wybierz trzecią GRATIS!

Zamów dowolne 3 nowe produkty Optimals i otrzymaj aż 50% RABATU! Przypominamy, że przy zakupie nowych kosmetyków pielęgnacyjnych Optimals w katalogach nr 8 i 9 za łącznie 400 zł, odbierzesz lekką, składaną Hulajnogę miejską dla dorosłych za 69,99 zł.

Przy wyborze 2 dowolnych podkładów odmładzających na bazie prebiotycznego serum Giordani Gold, zapłacisz za każdy tylko 22,50 zł.

Masażer do ciała za 29,99

Pozbądź się cellulitu i odbierz masażer do ciała za 29,99 zł przy zakupie 2 zestawów do zaawansowanej pielęgnacji NovAge w katalogach Oriflame nr 9 i 10.

Przygotuj się już teraz do sprzedaży w kolejnym katalogu Oriflame nr 10. Wypróbuj zestaw wybranych nowości i pokaż swoim klientom.

 

Inne oferty specjalne dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame znajdziesz w pozostałych Aktualnościach.

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog ORIFLAME Oferty specjalne dla Klubowiczek ORIFLAME

      Zobacz zestawy promocyjne dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame.   Więcej ofert i promocji pozakatalogowych dla...

Zamknij