oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Olejki Eteryczne ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

Olejki Eteryczne ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

 

 

Liczy się każda chwila! Naturalne olejki eteryczne Mind&Mood dostępne w sprzedaży Oriflame!

 

Skoncentrowane aromatyczne olejki to unikalne formuły i najwyższej jakości składniki, które zostały dogłębnie przetestowane pod kątem neuronauki oraz wpływu na umysł, ciało i nastrój. Do ich stworzenia, użyto jedynie najczystszych oraz wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, które są w 100% naturalne i pozyskiwane w sposób odpowiedzialny. Olejki posiadają cudownie pachnące składniki, naukowo przetestowane pod kątem ich wpływu na nasze ciało, umysł i nastrój.

 

Aby pomóc Twojemu ciału i umysłowi działać optymalnie, Mind&Mood wykorzystuje ekstrakty aromatyczne, które zostały naukowo przebadane w celu zmierzenia ich emocjonalnego wpływu, jaki wywierają na ludzki mózg, a składniki zostały dobrane pod kątem bardzo konkretnych korzyści. Możesz dać sobie zastrzyk energii, uspokoić umysł, a nawet dodać odwagi i pewności siebie.

 

Kluczowe, w 100% naturalne składniki olejków to lawenda, olibanum, pieprz różowy, drzewo sandałowe, grejpfrut, drzewo laurowe, bergamotka, drzewo cedrowe. Podczas badań połączono składniki aktywne z konkretnym obszarem mózgu: pieprz różowy z korą ruchową, drzewo laurowe z brzuszno-przyśrodkową korą przedczołową, drzewo sandałowe z mostem mózgu i gałką bladą, a olibanum z przedklinkiem.

 

Wysokiej jakości czyste olejki eteryczne Mind&Mood to przebadane neurobiologicznie produkty, którym możesz zaufać, poprawiając łatwo i bezpiecznie swoje samopoczucie.

 

Rozpieszczaj zmysły, świadomie wpływaj na swój nastrój, przejmij kontrolę na emocjami z mieszankami olejków Mind& Mood, zawsze gotowymi do użycia. Daj sobie zastrzyk energii, uspokój umysł, dodaj odwagi i pewności siebie.

 

Pamiętaj, że jako zarejestrowana klientka VIP lub konsultantka Oriflame, możesz kupić wszystkie produkty Oriflame ze znaczną, stałą zniżką 20%. Możesz oszczędzać na zakupach dla siebie i najbliższych, możesz zarabiać, polecając produkty Oriflame swoim przyjaciołom i znajomym, ponieważ wybór zawsze należy do Ciebie!

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyprzedaż ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

  Kup zanim znikną!   Zobacz ofertę wyprzedażową Oriflame i kup produkty w niższych cenach.   Sprawdź też TUTAJ najnowsze...

Zamknij