oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Olejki Eteryczne ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

olejki Oriflame

Olejki Eteryczne ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

 

 

Liczy się każda chwila! Naturalne olejki eteryczne Mind&Mood dostępne w sprzedaży Oriflame!

 

Skoncentrowane aromatyczne olejki to unikalne formuły i najwyższej jakości składniki, które zostały dogłębnie przetestowane pod kątem neuronauki oraz wpływu na umysł, ciało i nastrój. Do ich stworzenia, użyto jedynie najczystszych oraz wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, które są w 100% naturalne i pozyskiwane w sposób odpowiedzialny. Olejki posiadają cudownie pachnące składniki, naukowo przetestowane pod kątem ich wpływu na nasze ciało, umysł i nastrój.

 

Aby pomóc Twojemu ciału i umysłowi działać optymalnie, Mind&Mood wykorzystuje ekstrakty aromatyczne, które zostały naukowo przebadane w celu zmierzenia ich emocjonalnego wpływu, jaki wywierają na ludzki mózg, a składniki zostały dobrane pod kątem bardzo konkretnych korzyści. Możesz dać sobie zastrzyk energii, uspokoić umysł, a nawet dodać odwagi i pewności siebie.

 

Kluczowe, w 100% naturalne składniki olejków to lawenda, olibanum, pieprz różowy, drzewo sandałowe, grejpfrut, drzewo laurowe, bergamotka, drzewo cedrowe. Podczas badań połączono składniki aktywne z konkretnym obszarem mózgu: pieprz różowy z korą ruchową, drzewo laurowe z brzuszno-przyśrodkową korą przedczołową, drzewo sandałowe z mostem mózgu i gałką bladą, a olibanum z przedklinkiem.

 

Wysokiej jakości czyste olejki eteryczne Mind&Mood to przebadane neurobiologicznie produkty, którym możesz zaufać, poprawiając łatwo i bezpiecznie swoje samopoczucie.

 

Rozpieszczaj zmysły, świadomie wpływaj na swój nastrój, przejmij kontrolę na emocjami z mieszankami olejków Mind& Mood, zawsze gotowymi do użycia. Daj sobie zastrzyk energii, uspokój umysł, dodaj odwagi i pewności siebie.

 

Pamiętaj, że jako zarejestrowana klientka VIP lub konsultantka Oriflame, możesz kupić wszystkie produkty Oriflame ze znaczną, stałą zniżką 20%. Możesz oszczędzać na zakupach dla siebie i najbliższych, możesz zarabiać, polecając produkty Oriflame swoim przyjaciołom i znajomym, ponieważ wybór zawsze należy do Ciebie!

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyprzedaż ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

  Kup zanim znikną!   Zobacz ofertę wyprzedażową Oriflame i kup produkty w niższych cenach.   Sprawdź też TUTAJ najnowsze...

Zamknij