oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Prestiżowe Nagrody dla ORIFLAME Sklep ORIFLAME

Prestiżowe Nagrody dla ORIFLAME Sklep ORIFLAME

 

Cały czas mamy powody do dumy!

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa o kolejnych nagrodach dla Oriflame otrzymanych w 2023!

 

Kosmetyk Wszech Czasów wizaz.pl!

Jedna z najbardziej cenionych nagród na rynku, opierająca się na opiniach Klientów, powędrowała dla ponadczasowych, a jednocześnie nowoczesnych perfum Signature dla niej i Signature dla niego. Tylko 162 produkty wszystkich kategorii kosmetycznych na rynku mogą cieszyć się tym tytułem!

 

Stworzony przez mistrza perfumerii Oliviera Crespa i jego syna Sebastiena akord różowego pieprzu nadaje osobowość kobiecemu zapachowi perfum Signature dla niej, w którym Fleur de Lavande zachwyca kwiatowymi i drzewnymi nutami. Symbolizująca południe Francji Fleur de Lavande jest klasyczną nutą stosowaną w najdoskonalszych kompozycjach, nadającą perfumom świeży, aromatyczny charakter. Zapach kwiatów lawendy jest wielowymiarowy z nutami kwiatowymi, ziołowymi, drzewnymi i lekko owocowymi.

Drzewno-aromatyczne perfumy Signature dla niego zostały stworzone również na bazie musującego akordu różowego pieprzu przez mistrza perfumerii Oliviera Crespa i jego syna Sebastiena. Łagodna, drzewna nuta cedru, będąca klasycznym składnikiem perfumeryjnym, nadaje głębi perfum elegancję z lekkim bursztynowym akcentem. Twardziel tego wiecznie zielonego drzewa ma niesamowity zapach o niepowtarzalnym charakterze, dając po ponad 6 godzinach innowacyjnej techniki ekstrakcji wysokiej jakości olej.

W perfumach Signature dla niej i Signature dla niego dziedzictwo i nowoczesność spotykają się, kreując nowoczesną klasykę!

Flakony zapachów są zamknięte w wysokiej jakości drewnianej oprawie. Możesz je wyjmować i wkładać kolejne lub zmienić oprawę w ramkę do zdjęć.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep ORIFLAME

    Rzęsy w wersji HD na żywo i na ekranie! Spośród najnowszych, wiosennych trendów, proponujemy kilka świetnych pomysłów na...

Zamknij