oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Promocje dla Konsultantek ORIFLAME

Promocje dla Konsultantek ORIFLAME

 

 

Na koniec katalogu, w ofercie dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame, dużo luksusu za nieduże pieniądze!

 

Od 45 lat marka Giordani Gold tworzy piękne kosmetyki premium, nasycone najbardziej wyrafinowanymi i luksusowymi składnikami. Rękodzieło i perfekcja produktów odzwierciedlają nasze pragnienie sztuki pięknego życia.

Lekki, płynny podkład Giordani Gold Liquid Silk, inspirowany delikatnością jedwabiu, perfekcyjnie udoskonala wygląd cery. Zapewnia naturalny efekt i jest niewyczuwalny na skórze. Rozpraszające światło składniki sprawiają, że niedoskonałości są mniej widoczne, a cera staje się świetlista, dzięki czemu wygląda młodziej.  Zawiera filtr SPF 12, chroniący przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Podkład Giordani Gold Liquid Silk jest odpowiedni do cery normalnej i tłustej.

W zestawie promocyjnym znajduje się również tusz do kresek Giordani Gold z bogatymi pigmentami, zapewniającymi intensywny kolor. Dzięki precyzyjnemu pędzelkowi możesz kreować zarówno subtelne kreski, jak i wyraziste linie. Trwały, odporny na ścieranie i rozmazywanie. Testowany okulistycznie.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje dla Konsultantek ORIFLAME

    Poczuj się cudownie, rozpieszczaj swoje ciało...Czas na luksusową pielęgnację od Oriflame!   Sięgnij po idealną kompozycję z eleganckiej...

Zamknij