oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Promocje dla konsultantek ORIFLAME Rejestracja

Promocje dla konsultantek ORIFLAME Rejestracja

 

 

Przedstawiamy wybrane oferty specjalne, dedykowane w tym katalogu, zarejestrowanym klientkom VIP i konsultantkom Oriflame.

 

Dzięki nim możesz jeszcze więcej zaoszczędzić, kupując kosmetyki Oriflame na własne potrzeby lub zarobić, jeżeli polecasz produkty Oriflame w swoim środowisku.

 

Zwróć uwagę na wyjątkową okazję zdobycia w niezwykle niskich cenach, luksusowych zestawów pielęgnacyjnych NovAge, z roślinnymi komórkami macierzystymi i najnowszymi technologiami, których skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych.

 

Poznaj nową linię zapachów Joyce, zainspirowaną egzotycznymi kwiatami i kup 2 dowolne wody toaletowe Joyce Rose lub Joyce Jade w specjalnej cenie 39,98 zł.

 

Rozkoszuj się luksusowym pudrem z prawdziwych diamentów, zawartym w odżywczym kremie Diamond Cellular, sprawiając, że Twoja cera będzie świetlista i promienna.

Kup 2 kremy odżywcze na noc Diamond Cellular i odbierz trzeci GRATIS!

 

Zadbaj o zdrowie, dobre samopoczucie i urodę, i uzupełniaj swoją dietę o wysokiej jakości napój z błonnikiem prebiotycznym Wellness.

Tylko teraz możesz kupić 2 napoje z błonnikiem prebiotycznym i trzeci odebrać GRATIS!

 

Przygotuj się do sprzedaży kosmetyków z kolejnego katalogu nr 8, zamawiając promocyjny Zestaw Świetnego Sprzedawcy.

Bądź pierwszą osobą, która wypróbuje nowe produkty i pokaż je swoim klientom.

 

 

Jeżeli nie jesteś jeszcze konsultantką Oriflame, a chciałabyś mieć stały, niezobowiązujący dostęp do takich i podobnych ofert, możesz na tej stronie skorzystać z darmowej rejestracji on-line w Klubie Oriflame.

 

Już od pierwszego zamówienia, otrzymasz stałą 20% zniżkę na wszystkie produkty z katalogu Oriflame i możliwość udziału w wyjątkowym Programie Witamy dla nowych konsultantek, którego wartościowe nagrody za ponad 540 zł można zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje w Katalogu 7 dla Konsultantek ORIFLAME

    Wejdź do Świata Piękna Oriflame, rejestrując się w Klubie jako nowa klientka VIP lub konsultantka Oriflame.   Czekają...

Zamknij