oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Promocje Konsultantka ORIFLAME Rejestracja

Promocje Konsultantka ORIFLAME Rejestracja

 

 

Przedstawiamy już kolejną w tym katalogu ofertę dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

 

 

Zestaw 4 kosmetyków Oriflame, o wartości ponad 180 zł, możesz teraz mieć za 29,99 zł.

 

Wśród nich dostaniesz wodę toaletową Dare To Shine, pełną blasku kompozycję z wyrafinowanymi nutami kwiatów Tiare, zielonej gruszki, ciepłego akordu wanilii i odrobiną różowego pieprzu.

Intensywnie kwiatowy i kobiecy zapach Dare to Shine, stworzony przez kreatorkę perfum Philippine Courtiere, został zamknięty we flakonie inspirowanym kształtem diamentów.

 

Klientów Oriflame, kupujących do tej pory ulubione produkty Oriflame w cenach katalogowych, zachęcamy do skorzystania z rejestracji w Klubie Oriflame i nabywania wszystkich potrzebnych kosmetyków, akcesoriów i produktów Wellness w cenach hurtowych, nie zawierających 25% marży, ujętej w cenach detalicznych.

Rejestracji jako klient VIP lub konsultant Oriflame, można dokonać w 2 minuty, wypełniając formularz zgłoszeniowy na tej stronie.

Członkostwo w Klubie Oriflame jest komfortowe i do niczego nie zobowiązuje.

 

Dla osób przyłączających się teraz do Oriflame, przewidziane są 2 komplety próbek wód toaletowych i kremów, darmowe katalogi, gratisowa dostawa i wartościowe zestawy bestsellerowych kosmetyków Oriflame, będące nagrodą w Programie Witamy za realizowane zamówienia.

 

Zacznij zatem już teraz oszczędzać na wygodnych zakupach online w Oriflame, odbieraj upominki i wykorzystuj oferty specjalne, dedykowane tylko zarejestrowanym klientkom VIP i konsultantkom Oriflame.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 339 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Oferty Rejestracja ORIFLAME

    Zachęcamy do wygodnych zakupów w naszym oficjalnym Sklepie Internetowym Oriflame.   Nie musisz wychodzić z domu, żeby zaopatrzyć...

Zamknij