oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Konsultantka

Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Konsultantka

 

Jesienne przeceny dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame!

 

Od dzisiaj dostępna jest kolejna oferta dla Klubowiczek Oriflame, składających zamówienia na minimum 50 punktów z aktualnego katalogu Oriflame nr 13.

 

Męska woda toaletowa Possess i damska woda perfumowana Amber Elixir Mystery mogą być teraz Twoje w wyjątkowo korzystnej cenie.

 

Kompozycje Possess w Oriflame, oparte są na historiach najpotężniejszych postaci świata mitów i legend. Wyrażają moc oraz sztukę uwodzenia, inspirowane są doskonałymi składnikami, a ich odważne nuty zapachowe kreują niezapomniane wrażenia. Charyzmatyczny zapach Possess Men to niepowtarzalne i wyrafinowane połączenie nut świeżego olejku laurowego z aromatem niedojrzałych grejpfrutów i oszałamiającego irysa.

 

Dzięki wyjątkowej kompozycji Amber Elixir Mystery odkryjesz sekrety urzekającego czerwonego bursztynu z Morza Bałtyckiego. Bursztyn, rzadki kwiat czerwonej lilii i akord pomarańczowej wanilii składają się na niezwykły eliksir, wykreowany przez mistrzynię perfumiarstwa. To zapach egzotyczny, tajemniczy i uzależniający, który doskonale podkreśla kobiecy urok.

 

Możesz wybrać tylko jeden z zapachów w tej ofercie i pamiętaj, że obowiązuje ona tylko do 8 września lub do wyczerpania zapasów.

 

Jeżeli kupujesz w Oriflame w cenach katalogowych, a chciałabyś mieć zagwarantowane 20% upustu na wszystkie produkty, dołącz do Klubu Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, wypełniając w 2 minuty formularz zgłoszeniowy.

Uzyskasz także stały dostęp do wszystkich ofert, promocji i programów dedykowanych tylko Klubowiczom Oriflame, z których będziesz mogła dowolnie korzystać.

W tym katalogu przewidziane są dla Ciebie nowe, fantastyczne nagrody w Programie Witamy, z bestsellerowymi kosmetykami Oriflame, naturalnymi suplementami diety i zestawem kuchennym marki Zelmer.

Nagrody powitalne dla klientek VIP i konsultantek Oriflame, które dołączą teraz do Klubu Oriflame, możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje ORIFLAME Katalog 13 ORIFLAME Konsultantka

    Zobacz nowe oferty do - 70% dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame w jesiennym katalogu nr 13....

Zamknij