oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Ukazała się dodatkowa oferta na wody kolońskie Sensity, będące skutecznym środkiem do dezynfekcji z racji zawartości 72% alkoholu.

Jest to już kolejna partia wód, oddana w cenie promocyjnej w ręce Klubowiczek Oriflame w celu skutecznej ochrony i pielęgnacji w obecnej trudnej sytuacji.

Trzeba wziąć pod uwagę ograniczone ilości tych produktów w ofercie i zaopatrzyć się w nie jak najszybciej, nie czekając do ostatniego dnia obowiązywania promocji.

Oprócz ważnej zawartości 72% alkoholu, wody kolońskie Sensity są bogate w fantastyczne , naturalne składniki wśród których znajdziesz bergamotkę, osmantus, bursztyn, gruszkę, piwonię, piżmo, jagody i frezję.

Cena katalogowa wód kolońskich Sensity wynosi 49,90 zł. W tym momencie, zarejestrowane klientki VIP i konsultantki Oriflame mogą je kupić za 19,99 zł.

Jeżeli do tej pory, nie stworzyłaś sobie możliwości kupowania taniej w Oriflame poprzez rejestrację w Klubie, warto to zrobić teraz.

Jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, możesz zawsze liczyć na 20% zniżki na wszystkie produkty z katalogu oraz na dodatkowe, specjalne oferty, jakich w katalogu nie znajdziesz.

Żeby uzyskać możliwość zamawiania w cenach hurtowych, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na tej stronie.

Po otrzymaniu numeru członkowskiego, można logować się na swojej indywidualnej stronie internetowej Oriflame w Strefie dla Klubowiczów i realizować wygodne i zarazem bezpieczne zakupy online, ciesząc się wszystkimi dostępnymi przywilejami.

Rejestracja w Oriflame jest darmowa i nie zobowiązująca.

W tym katalogu masz zagwarantowaną darmową dostawę i możliwość zbierania nagród powitalnych, które możesz zobaczyć TUTAJ

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja

Zostań konsultantką Oriflame i wykorzystuj oferty specjalne, jakich nie znajdziesz w katalogu. Po rejestracji w Klubie Oriflame, masz do dyspozycji...

Zamknij