oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Ukazała się dodatkowa oferta na wody kolońskie Sensity, będące skutecznym środkiem do dezynfekcji z racji zawartości 72% alkoholu.

Jest to już kolejna partia wód, oddana w cenie promocyjnej w ręce Klubowiczek Oriflame w celu skutecznej ochrony i pielęgnacji w obecnej trudnej sytuacji.

Trzeba wziąć pod uwagę ograniczone ilości tych produktów w ofercie i zaopatrzyć się w nie jak najszybciej, nie czekając do ostatniego dnia obowiązywania promocji.

Oprócz ważnej zawartości 72% alkoholu, wody kolońskie Sensity są bogate w fantastyczne , naturalne składniki wśród których znajdziesz bergamotkę, osmantus, bursztyn, gruszkę, piwonię, piżmo, jagody i frezję.

Cena katalogowa wód kolońskich Sensity wynosi 49,90 zł. W tym momencie, zarejestrowane klientki VIP i konsultantki Oriflame mogą je kupić za 19,99 zł.

Jeżeli do tej pory, nie stworzyłaś sobie możliwości kupowania taniej w Oriflame poprzez rejestrację w Klubie, warto to zrobić teraz.

Jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, możesz zawsze liczyć na 20% zniżki na wszystkie produkty z katalogu oraz na dodatkowe, specjalne oferty, jakich w katalogu nie znajdziesz.

Żeby uzyskać możliwość zamawiania w cenach hurtowych, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na tej stronie.

Po otrzymaniu numeru członkowskiego, można logować się na swojej indywidualnej stronie internetowej Oriflame w Strefie dla Klubowiczów i realizować wygodne i zarazem bezpieczne zakupy online, ciesząc się wszystkimi dostępnymi przywilejami.

Rejestracja w Oriflame jest darmowa i nie zobowiązująca.

W tym katalogu masz zagwarantowaną darmową dostawę i możliwość zbierania nagród powitalnych, które możesz zobaczyć TUTAJ

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja

Zostań konsultantką Oriflame i wykorzystuj oferty specjalne, jakich nie znajdziesz w katalogu. Po rejestracji w Klubie Oriflame, masz do dyspozycji...

Zamknij