oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Reaktywacja 2 Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

Reaktywacja 2 Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

 

 

Odkryj esencję zmysłowości!

 

 

Hipnotyzujący i zmysłowy eliksir, który ma moc rozpalania romansu. Tak można w skrócie opisać uwodzicielski, orientalno-waniliowo-owocowy zapach wody perfumowanej Love Potion, z nutami imbiru, kwiatu kakao i słodkiej czekolady.

O ile jesteś w grupie osób objętych tą ofertą ( ostatnie zamówienie złożone między katalogiem 7 2019 a katalogiem 3 2020 ) nie zwlekaj.

Zrób zakupy w Oriflame za 25 punktów, zamów Love Potion za 9,99 zł i spraw, by On nie mógł Ci się oprzeć!

 

 

Dla osób, które dopiero teraz przyłączą się do Klubu Oriflame jako klientki VIP lub konsultantki Oriflame, mamy równie atrakcyjny program powitalny z darmową dostawą, próbkami i bestsellerowymi kosmetykami Oriflame, które będą do odebrania również za jedyne kilka złotych.

 

Aktywuj Kartę Rabatową na stałą zniżką 20% na wszystkie zakupy w Oriflame, wypełniając tutaj formularz zgłoszeniowy jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

 

Wraz z numerem Klubowicza, otrzymasz dostęp do indywidualnego konta zakupowego w Oriflame i do specjalnych ofert tylko dla zalogowanych członków.

 

Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa, do niczego nie zobowiązuje, a daje mnóstwo przywilejów, o wykorzystywaniu których Ty decydujesz.

 

Nagrody na powitanie czekają na Ciebie i możesz je zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja

    Witaj w Oriflame!     Poznaj najnowsze zapachy Oriflame zainspirowane egzotycznymi kwiatami, zaawansowane technologicznie kosmetyki pielęgnacyjne, rozświetlające produkty...

Zamknij