oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Rejestracja w ORIFLAME

Rejestracja w ORIFLAME

 

 

Na tej stronie możliwa jest szybka, łatwa i niezobowiązująca rejestracja w Oriflame dla Konsultantek Oriflame i Klientek VIP.

 

Jako Klubowiczka Oriflame, otrzymasz swobodny i komfortowy dostęp do indywidualnej strony internetowej Oriflame oraz do wszystkich przywilejów dla osób zarejestrowanych jako Klientki VIP lub Konsultantki Oriflame.

Między innymi, uzyskasz możliwość kupowania produktów Oriflame w cenach hurtowych, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie atrakcyjne nagrody kosmetyczne w Programie Witamy o łącznej wartości ponad 330 zł, które sprawdzisz TUTAJ

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689.

Po uzyskaniu numeru Klubowicza i dostępu do swojej spersonalizowanej strony w Strefie Klubowej Oriflame, możesz zacząć realizować zamówienia ze stałą zniżką 25% na wszystkie produkty z katalogu i specjalne, dodatkowe oferty promocyjne tylko dla zalogowanych, korzystając z łatwej płatności on-line lub płatności przy odbiorze.

 

W tym katalogu, poza hitami cenowymi i bestsellerowymi nowościami, polecamy również niepowtarzalną kolekcję Norrsken na lato!

 

W cieplejsze dni, gdy bardziej odsłaniamy ciało w letnich kreacjach, biżuteria staje się jeszcze ważniejszym i bardziej widocznym elementem stylizacji.

W kolekcji Norrsken, zainspirowanej pięknem natury, każdy element odzwierciedla stale zmieniające się żywioły szwedzkiej przyrody. Uosabiają je naturalne kamienie, które wybraliśmy ze względu na ich wyjątkową energię i właściwości.

Podobnie jak kamienie półszlachetne są klejnotami koronnymi Norrsken, Twoja biżuteria będzie królować w stylizacjach na lato!

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Praca w ORIFLAME nie tylko na lato!

    Zaczynamy gorący sezon kosmetyczny w Oriflame!   Najlepszym sposobem, aby dobrze wykorzystać wakacyjne przygotowania, jest dokładne przejrzenie katalogu...

Zamknij