oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Rejestracja w ORIFLAME

Rejestracja w ORIFLAME

 

 

Letnie kolekcje niepowtarzalnej biżuterii Norrsken, z naturalnych kamieni półszlachetnych,  jeszcze dostępne w tym katalogu!

 

Norrsken oznacza po szwedzku „Światła Północy”. To kolekcja biżuterii inspirowana stale zmieniającymi się elementami szwedzkiej przyrody. Przez większą część roku w Szwecji panuje półmrok, rozświetlany nieco przez ukośnie padające promienie słońca, które tworzą nastrojowe, wciąż zmieniające się światło. Rzucone na kształty i formy stworzone przez naturę, światło to stało się fundamentem unikalnej, ponadczasowej biżuterii, w której każdy element ma niepowtarzalny charakter i jest jedyny w swoim rodzaju.
Podkreśl Twój indywidualny styl, wybierając tę biżuterię z kolekcji, która najbardziej odpowiada Twojej osobowości i pozwoli rozkoszować się jeszcze długo ciepłem letnich dni.
Przy tej okazji przypominamy, że wszystkie produkty Oriflame, w tym biżuterię Norrsken, możesz zawsze kupić taniej niż w katalogu, będąc zarejestrowaną Klientką VIP lub Konsultantką Oriflame.
Oszczędzasz wtedy przy zakupach na 25% marży katalogowej, na specjalnych ofertach do -80% i jednocześnie odbierasz wspaniałe nagrody za realizowane zamówienia w różnych programach dla Klubowiczów Oriflame.
Rejestracja w Oriflame jest darmowa, szybka i łatwa, i do niczego nie zobowiązuje.

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

    Dobre samopoczucie i dobre życie są zawsze na czasie!   W tym katalogu zwracamy Twoją uwagę szczególnie na...

Zamknij