oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Rejestracja w ORIFLAME

konsultantka Oriflame

Rejestracja w ORIFLAME

 

 

Walentynkowe oferty od Oriflame dla idealnie dobranych par w cenach, których nie można przegapić!

 

Kupuj taniej, oszczędzaj i/lub zarabiaj na specjalnych promocjach w Oriflame. Przy wyborze dwóch produktów Wellness i dwóch zapachów, cena redukuje się do -50%.

 

Aktywując Kartę Rabatową jako Klientka-Klubowiczka Oriflame otrzymujesz dodatkowe 15% rabatu na pierwsze zakupy oraz stałe 15% zniżki do Twojego portfela Oriflame na kolejne zamówienie. Rejestracja w Klubie Oriflame dla Klientek jest darmowa.

 

Dołączając do Klubu jako Konsultantka-Partner Biznesowy, otrzymasz stały rabat premium 23% na wszystkie zakupy w Oriflame i dodatkowo w tym katalogu 10% cashbacku do Twojego portfela Oriflame na zakupy kolejne. Jednorazowa opłata wpisowa dla Konsultantek, z racji większych stałych profitów, wynosi 50 zł, które dodane będzie automatycznie do Twojego pierwszego zamówienia.

 

Więcej informacji o Pakiecie Korzyści dla Klienta-Klubowicza i Pakiecie Korzyści Premium dla Konsultanta- Partnera Biznesowego znajdziesz we wcześniejszych Aktualnościach.

 

 

 

 

 

DARMOWA REJESTRACJA W KLUBIE ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame
Darmowa rejestracja dla Klientek ORIFLAME

    Przedstawiamy Nowy Klub Oriflame!   Interesują Cię dobrej jakości kosmetyki, produkty wellness, biżuteria premium, naturalne olejki eteryczne i...

Zamknij