oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Rejestracja w ORIFLAME

 

 

Wejdź do świata piękna Oriflame!

Kupuj dla siebie i oszczędzaj jako Klientka VIP lub oszczędzaj i zarabiaj jako Konsultantka Oriflame!

Zamawiaj bez zobowiązań dla siebie i najbliższych lub rozpocznij swoje działania biznesowe z Oriflame. W obu przypadkach zyskujesz dostęp do Strefy Korzyści w Klubie Oriflame już od pierwszego zamówienia.

Członkostwo w Klubie gwarantuje Tobie komfortowy dostęp do sprawdzonych produktów dobrej jakości w dowolnej chwili przez całą dobę i zapewnia ekskluzywne, poza-katalogowe promocje i rabaty, skierowane jedynie do osób zarejestrowanych w Oriflame!

Zamawiasz wygodnie kupując online z dowolnego miejsca i o każdej porze, z dostawą do domu czy najbliższego punktu odbioru.

Nowym Klientkom i Konsultantkom Oriflame, które teraz dołączą do Klubu Oriflame, dedykowane są nagrody w Programie Witamy, o łącznej wartości 339 zł.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na tej stronie, uzyskasz numer członkowski w Klubie Oriflame, umożliwiający swobodny i niezobowiązujący dostęp do indywidualnej strony internetowej w strefie Klubowej Oriflame oraz do wszystkich przywilejów dla zarejestrowanych osób.

Na powitanie otrzymasz gratisową przesyłkę z najnowszymi katalogami Oriflame i specjalnymi ofertami, z których będziesz mogła skorzystać.

 

Dołącz do Klubu Oriflame już dzisiaj i, bez zobowiązań, zyskuj przez całe lata!

 

 

 

konsultantka Oriflame konsultantka Oriflame Oriflame konsultantka konsultantka Oriflame

 

 

 

DARMOWA REJESTRACJA W KLUBIE ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame
Katalog ORIFLAME 3 2024

  Witaj w Oriflame! Czy, podobnie jak my, przygotowujesz się już do jednego z piękniejszych dni i do świętowania kobiecości?...

Zamknij