oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Rejestracja w Oriflame nagrody jubileuszowe w Oriflame

Rejestracja w Oriflame nagrody jubileuszowe w Oriflame

 

Urodzinowa Loteria Oriflame! Wygrywaj przez 21 dni.

Świętuj razem z nami i stwórz sobie szansę na wyjątkowe nagrody w Oriflame. W aktualnym katalogu nr 5 wydaj na zakupy 69 zł i weź udział w jubileuszowej loterii Oriflame.

Nagrodą główną jest Toyota Auris Hybrid 1.8 Premium o wartości 94.500 zł. Poza tym możesz liczyć na Karty Upominkowe o wartości 1000zł z firm Zalando i Apart oraz na 210 luksusowych zestawów kosmetyków Oriflame o wartości 254 zł.

Bez względu na to, czy jesteś klientką czy konsultantką Oriflame, spróbuj! Może los się do Ciebie uśmiechnie. Życzymy powodzenia!

Pamiętaj, że jako właśnie zarejestrowana, nowa konsultantka Oriflame, możesz również wziąć udział w Programie Powitalnym, a także korzystać z wielu dodatkowych ofert, przeznaczonych tylko dla Klubowiczek Oriflame. Ponadto, przy dowolnym zamówieniu w tym katalogu, wszystkie nowe konsultantki Oriflame otrzymają w prezencie luksusowy tusz do rzęs Giordani Gold.

 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 339 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame krem w prezencie do zestawu NovAge

Zastosuj zestaw innowacyjnych kosmetyków NovAge dobierając go do swoich potrzeb i odbierz prezent od Oriflame! Ochronny krem na dzień NovAge,...

Zamknij