oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Biżuteria ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Biżuteria ORIFLAME

 

 

Z dumą przedstawiamy zimową kolekcję biżuterii Norrsken!

 

„Norrsken” oznacza po szwedzku „zorzę polarną”. Kolekcja biżuterii Oriflame inspirowana jest fascynującymi elementami przyrody Skandynawii i niepowtarzalną urodą szwedzkiego światła.

Naturalne kamienie półszlachetne, wybrane ze względu na głęboki związek z naturą, wyjątkową energię i niezwykłe właściwości, są klejnotami w koronie Norrsken. Kamienie naturalne zostały wybrane ze względu na ich wyjątkowe piękno i osadzone w projektach, które podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Dzięki temu każdy element kolekcji staje się jedynym w swoim rodzaju. Jesteśmy dumni z tego, że każdy kamień jest ręcznie polerowany i opracowywany z pełnym poszanowaniem dla poszczególnych niuansów surowca.

 

Zima to najciemniejsza pora roku w całej Skandynawii, ale też jedna z najbardziej inspirujących: śnieg w różnych odcieniach bieli, złote refleksy promieni słońca na zamarzniętej wodzie i spektakularna gra kolorów zorzy polarnej na niebie.

Znajdź chwilę, by zapoznać się z najnowszymi zimowymi kolekcjami Norrsken, a sama się przekonasz, że ich urokowi i szlachetnemu pięknu nie sposób się oprzeć!

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Sklep ORIFLAME

    Czy wyobrażasz sobie lepsze prezenty na Gwiazdkę?   Ponadczasowy prezent pod choinkę… Połyskujące płatki śniegu to prawdziwy symbol...

Zamknij