oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Dołącz do Klubu ORIFLAME Rejestracja

Sklep ORIFLAME Dołącz do Klubu ORIFLAME Rejestracja

 

 

Coś miłego na początek tygodnia!

 

Tej oferty nie znajdziesz w katalogu Oriflame. Dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i zacznij korzystać z dostępnych przywilejów. Czeka na Ciebie stały rabat 20% i wiele dodatkowych promocji specjalnych w każdym katalogu.

Teraz do zdobycia luksusowe kosmetyki z kolekcji Essense&Co.

Delikatnie oczyszczający żel do mycia rąk i ciała Zielona mandarynka i Kwiat pomarańczy z NATURALNYMI OLEJKAMI lśniącej zielonej mandarynki i świeżymi kwiatami pomarańczy, które znane są ze swoich właściwości odświeżających i pielęgnujących skórę. Luksusowo kremowy z bogatą pianą pozostawia skórę miękką i delikatnie pachnącą.

Nawilżający balsam do rąk i ciała Zielona mandarynka i Kwiat pomarańczy z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych z zielonej mandarynki i kwiatów pomarańczy, zapewniających orzeźwiające, podnoszące na duchu doznania oraz odżywienie skóry. Szybko się wchłania, pozostawiając dłonie i ciało miękkie w dotyku i świeżo pachnące. Kosmetyki są testowane dermatologicznie.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oświadczenie o zawieszeniu działalności ORIFLAME w Rosji

DALSZE OGRANICZENIE I ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI W związku z działaniami wojsk rosyjskich w Ukrainie Oriflame drastycznie ogranicza i...

Zamknij