oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Katalog ORIFLAME Kosmetyki dla Dzieci

Sklep ORIFLAME Katalog ORIFLAME Kosmetyki dla Dzieci

 

Pielęgnacja dziecka tak dobra, jak tego chce natura!

 

Z wielką radością przedstawiamy Baby O – najnowszą i wyjątkową linię kosmetyków dla niemowląt, opracowaną do łagodnej i bezpiecznej pielęgnacji oraz ochrony skóry dziecka.

Wszystkie produkty serii zawierają naturalne składniki, stanowiące minimum 95% składu.

Formuły kosmetyków Baby O nie zawierają kontrowersyjnych składników, alergenów, barwników, substancji zapachowych, SLESS  i oleju mineralnego. nie mają parabenów, fenoksyetanolu i środków uwalniających formaldehyd.

Są delikatne, skuteczne, przetestowane przez konsumentów i zatwierdzone przez pediatrów, alergologów i naukowców z niezależnej komisji naukowej, którzy wydali najwyższą ocenę przewidzianą przez Skin Health Aliance – międzynarodowe stowarzyszenie specjalistów dermatologii.

Aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz mieć pewność, co do miejsca pochodzenia pozyskiwanego surowca, łuskany owies ( Avena sativa ), doskonale biokompatybilny ze skórą dziecka, jest uprawiany w Szwecji przez wyselekcjonowanych hodowców, stosujących programy zrównoważonej uprawy.

Szwedzki olej owsiany ma unikalną kompozycję lipidów, naśladującą lipidy skóry i pomagającą w stwarzaniu efektu ” drugiej skóry”, wzmacniając barierę ochronną zarówno na powierzchni, jak i od wewnątrz.

 

Teraz możesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze, ponieważ już od tego katalogu, żel do mycia ciała, olejek do ciała i skóry głowy oraz balsam wielofunkcyjny dla dzieci z linii Baby O, są dostępne w ciągłej sprzedaży.

 

Możesz również stworzyć sobie możliwość kupowania tych tak długo oczekiwanych, wysokiej jakości kosmetyków dla dzieci, w cenie dużo niższej niż cena katalogowa.

 

Żeby mieć dostęp do cen specjalnych, nie zawierających 25% marży katalogowej, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy do Klubu Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

Członkostwo w Klubie Oriflame, to gwarantowane oszczędności przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie też zarobek, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu.

 

W aktualnym katalogu, dla każdej nowej klientki VIP i konsultantki Oriflame, przewidziane są także atrakcyjne i wartościowe nagrody w Programie Witamy, które możesz zobaczyć TUTAJ

Przy dowolnym zamówieniu są do odebrania 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych o kodach 620210 i 620906.

 

Z nami dbaj o siebie i najbliższych najlepiej jak to możliwe, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Zawsze czuj się komfortowo, ponieważ to Ty decydujesz, w jakim stopniu skorzystasz z dostępnych Tobie przywilejów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja

    Witaj w Oriflame i zainspiruj się letnimi nowościami!   Zostań w domu i ciesz się produktami, które wspaniale...

Zamknij