oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Sklep ORIFLAME Katalog ORIFLAME Kosmetyki dla Dzieci

Sklep ORIFLAME Katalog ORIFLAME Kosmetyki dla Dzieci

 

Pielęgnacja dziecka tak dobra, jak tego chce natura!

 

Z wielką radością przedstawiamy Baby O – najnowszą i wyjątkową linię kosmetyków dla niemowląt, opracowaną do łagodnej i bezpiecznej pielęgnacji oraz ochrony skóry dziecka.

Wszystkie produkty serii zawierają naturalne składniki, stanowiące minimum 95% składu.

Formuły kosmetyków Baby O nie zawierają kontrowersyjnych składników, alergenów, barwników, substancji zapachowych, SLESS  i oleju mineralnego. nie mają parabenów, fenoksyetanolu i środków uwalniających formaldehyd.

Są delikatne, skuteczne, przetestowane przez konsumentów i zatwierdzone przez pediatrów, alergologów i naukowców z niezależnej komisji naukowej, którzy wydali najwyższą ocenę przewidzianą przez Skin Health Aliance – międzynarodowe stowarzyszenie specjalistów dermatologii.

Aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz mieć pewność, co do miejsca pochodzenia pozyskiwanego surowca, łuskany owies ( Avena sativa ), doskonale biokompatybilny ze skórą dziecka, jest uprawiany w Szwecji przez wyselekcjonowanych hodowców, stosujących programy zrównoważonej uprawy.

Szwedzki olej owsiany ma unikalną kompozycję lipidów, naśladującą lipidy skóry i pomagającą w stwarzaniu efektu ” drugiej skóry”, wzmacniając barierę ochronną zarówno na powierzchni, jak i od wewnątrz.

 

Teraz możesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze, ponieważ już od tego katalogu, żel do mycia ciała, olejek do ciała i skóry głowy oraz balsam wielofunkcyjny dla dzieci z linii Baby O, są dostępne w ciągłej sprzedaży.

 

Możesz również stworzyć sobie możliwość kupowania tych tak długo oczekiwanych, wysokiej jakości kosmetyków dla dzieci, w cenie dużo niższej niż cena katalogowa.

 

Żeby mieć dostęp do cen specjalnych, nie zawierających 25% marży katalogowej, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy do Klubu Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

Członkostwo w Klubie Oriflame, to gwarantowane oszczędności przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie też zarobek, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu.

 

W aktualnym katalogu, dla każdej nowej klientki VIP i konsultantki Oriflame, przewidziane są także atrakcyjne i wartościowe nagrody w Programie Witamy, które możesz zobaczyć TUTAJ

Przy dowolnym zamówieniu są do odebrania 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych o kodach 620210 i 620906.

 

Z nami dbaj o siebie i najbliższych najlepiej jak to możliwe, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Zawsze czuj się komfortowo, ponieważ to Ty decydujesz, w jakim stopniu skorzystasz z dostępnych Tobie przywilejów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja

    Witaj w Oriflame i zainspiruj się letnimi nowościami!   Zostań w domu i ciesz się produktami, które wspaniale...

Zamknij