oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Katalog ORIFLAME Promocje ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Katalog ORIFLAME Promocje ORIFLAME

 

Wow! -20% na biżuterię Norrsken! Tylko do 27 marca.

Gdy szwedzki krajobraz powoli budzi się z zimowego snu, pierwsze małe kwiaty dzielnie wyrastają z zamarzniętej ziemi. Inspirowana nadzieją i optymizmem tego sezonu, wiosenna kolekcja marki Norrsken ujmuje delikatne, ciepłe światło wczesnej wiosny w bukiecie półszlachetnych kamieni.

Norrsken, co oznacza po szwedzku „zorzę polarną”, to niezwykła kolekcja biżuterii inspirowanej ciągle zmieniającymi się elementami szwedzkiej przyrody i światła. Starannie wybrane ze względu na wyjątkowe piękno i osadzone w projektach naturalne kamienie zostały ręcznie polerowane i obrabiane z pełnym poszanowaniem właściwości poszczególnych surowców.

Od różowego kwarcu po niebieski topaz, od zielonego awenturynu po złoty anemon. Spójrz na piękne propozycje Norrsken i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

 

Dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i korzystaj z ofert specjalnych, jakich nie znajdziesz w katalogu.

Jako Klubowiczka Oriflame otrzymasz STAŁY RABAT 20 % na całą ofertę Oriflame, a teraz możesz jeszcze liczyć na dodatkowe -20% zniżki na tę magiczną biżuterię! Masz czas tylko do 27 marca.

Wiele innych promocji specjalnych, programów i atrakcyjnych nagród dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame znajdziesz w pozostałych AKTUALNOŚCIACH.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog ORIFLAME Promocje ORIFLAME Rejestracja

    Zobacz dwie najnowsze oferty 2+1 Gratis dedykowane zarejestrowanym Klientkom VIP i Konsultantkom Oriflame. Wybieraj produkty i zestawy kosmetyków...

Zamknij