oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Loteria Niespodzianki Rejestracja

Sklep ORIFLAME Loteria Niespodzianki Rejestracja

 

 

Tajemnicze zestawy i tysiące nagród do wygrania!

 

 

Jako zarejestrowana klientka VIP lub konsultantka Oriflame odbierz produkt niespodziankę za symboliczne 1,90 zł na rozpoczęcie nowego katalogu nr 14 i zapoluj na skarb w wyjątkowych, tajemniczych zestawach.

 

Nie jesteś jeszcze Klubowiczką Oriflame, a cenisz nasze produkty i możliwość dostępu do specjalnych ofert tylko dla zarejestrowanych członków?

 

Wypełnij, bez zobowiązań, formularz rejestracyjny do Klubu Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame i zacznij korzystać ze wszystkich dostępnych Ci przywilejów.

Między innymi, uzyskasz możliwość kupowania kosmetyków w cenach hurtowych, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie wyjątkowe nagrody w Programie Witamy – bestsellerowe kosmetyki Oriflame, suplementy diety i zestaw kuchenny z ręcznym blenderem marki Zelmer.

Przy dowolnym zamówieniu jest do odebrania worek Wellness i 2 komplety próbek wód toaletowych i kremów o kodach 620210 i 620906 za symboliczne 1 zł.

Po rejestracji otrzymasz od nas gratisową przesyłką pocztową najnowsze katalogi Oriflame wraz z cennikiem i propozycją Programu Witamy dla Ciebie, z którą teraz możesz zapoznać się TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

    Witaj w Oriflame!   Sprawdź najnowsze, jesienne oferty i wyjątkowe premiery w Oriflame.   Wykorzystaj moc nowoczesnych technologii...

Zamknij