oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Sklep ORIFLAME Nagrody dla ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Nagrody dla ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

Nagroda dla Oriflame Signature for Her – Hit Kosmetyczny 2021!

 

Miło nam poinformować, że perfumy Signature for Her zdobyły nagrodę magazynu „Dobre Rady” – Hit Kosmetyczny 2021! Nasz produkt uzyskał II miejsce w kategorii Zapachy. Laureaci są wyłaniani spośród kosmetyków zgłoszonych do konkursu – na podstawie głosowania czytelników! Z dumą stwierdzamy, że to już kolejny nagrodzony kosmetyk marki Oriflame.

Stworzony przez mistrza perfumerii Oliviera Crespa i jego syna Sebastiena, musujący akord różowego pieprzu nadaje osobowość tej kobiecej, pięknej, ponadczasowej, a jednocześnie nowoczesnej kompozycji. Zapach kwiatów lawendy jest wielowymiarowy – kryją się w nim nuty kwiatowe, ziołowe, drzewne i lekko owocowe. Symbolizująca południe Francji Fleur de Lavande, jest klasyczną nutą stosowaną w najdoskonalszych kompozycjach, nadającą perfumom świeży, aromatyczny charakter.

Signature to nowoczesna interpretacja klasyki, która ma szansę stać się nową tradycją i Twoim zapachowym podpisem na długie lata.

Flakon zapachu jest zamknięty w wysokiej jakości drewnianej oprawie, wykonanej z odpowiedzialnie pozyskiwanego drewna. Możesz je wyjmować i wkładać kolejne lub zmienić oprawę w ramkę do zdjęć. To jeden z wielu przejawów szacunku Oriflame do natury i dążenia do zrównoważonego rozwoju.

 

Jeśli teraz wydasz 69 zł na zakup dowolnych produktów z oferty Oriflame, już w kolejnym katalogu nr 11 będziesz mogła odebrać perfumy Signature dla pań za jedyne 59,99 zł ( cena regularna wynosi 169,90 zł ).

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje Oferty dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja

    Więcej kupujesz, więcej zyskujesz!   Dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i korzystaj z...

Zamknij