oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Nagrody dla ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Nagrody dla ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

Nagroda dla Oriflame Signature for Her – Hit Kosmetyczny 2021!

 

Miło nam poinformować, że perfumy Signature for Her zdobyły nagrodę magazynu „Dobre Rady” – Hit Kosmetyczny 2021! Nasz produkt uzyskał II miejsce w kategorii Zapachy. Laureaci są wyłaniani spośród kosmetyków zgłoszonych do konkursu – na podstawie głosowania czytelników! Z dumą stwierdzamy, że to już kolejny nagrodzony kosmetyk marki Oriflame.

Stworzony przez mistrza perfumerii Oliviera Crespa i jego syna Sebastiena, musujący akord różowego pieprzu nadaje osobowość tej kobiecej, pięknej, ponadczasowej, a jednocześnie nowoczesnej kompozycji. Zapach kwiatów lawendy jest wielowymiarowy – kryją się w nim nuty kwiatowe, ziołowe, drzewne i lekko owocowe. Symbolizująca południe Francji Fleur de Lavande, jest klasyczną nutą stosowaną w najdoskonalszych kompozycjach, nadającą perfumom świeży, aromatyczny charakter.

Signature to nowoczesna interpretacja klasyki, która ma szansę stać się nową tradycją i Twoim zapachowym podpisem na długie lata.

Flakon zapachu jest zamknięty w wysokiej jakości drewnianej oprawie, wykonanej z odpowiedzialnie pozyskiwanego drewna. Możesz je wyjmować i wkładać kolejne lub zmienić oprawę w ramkę do zdjęć. To jeden z wielu przejawów szacunku Oriflame do natury i dążenia do zrównoważonego rozwoju.

 

Jeśli teraz wydasz 69 zł na zakup dowolnych produktów z oferty Oriflame, już w kolejnym katalogu nr 11 będziesz mogła odebrać perfumy Signature dla pań za jedyne 59,99 zł ( cena regularna wynosi 169,90 zł ).

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje Oferty dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja

    Więcej kupujesz, więcej zyskujesz!   Dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i korzystaj z...

Zamknij