oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Rejestracja Konsultantek ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Rejestracja Konsultantek ORIFLAME

 

 

Miła niespodzianka na ostatnie 2 dni katalogu. Dwa zapachy premium w niezwykle promocyjnej cenie!

 

Kwiatowo- owocowa woda perfumowana Miss Giordani to wyrafinowany, żywiołowy zapach, który sprawia, że doceniasz piękno życia i cieszysz się nim tak, jak powinnaś. Kompozycja otwiera się nutami zielonymi i musującym sorbetem z mango, serce wypełnia akord neroli, wzmocniony aksamitnym blaskiem fioletowej gardenii, a ciepła baza kryje w sobie białe drewno, czerwony pieprz i wanilię. Miss Giordani to kompozycja oddająca elegancję włoskiego stylu.

Męska woda toaletowa Mister Giordani to kompozycja z wyjątkowym akordem Vetiver Top, któremu trudno się oprzeć. Jej nowoczesna świeżość emanuje subtelną pewnością siebie i uwodzicielskim ciepłem. Zaskakujący i niezapomniany zapach ma w sobie charyzmę, która potrafi uzależnić. Mistrzyni perfumiarstwa Nathalie Lorson, zainspirowana podróżami do Japonii, wybrała akord Vetiver Top jako nową generację wetiwerii, bardziej nowoczesną niż tradycyjną, a Daphne Bugey wybrała kwiat pomarańczy, jako kultowy składnik sztuki perfumeryjnej Zachodu, którego historia sięga 1600 roku, kiedy to doceniły go włoskie wyższe sfery.

Zapachy Giordani, są nasycone najbardziej ekskluzywnymi naturalnymi składnikami z całego świata, aby zapewnić Tobie luksusowe doznania, na które zasługujesz.

 

Ofertą są objęte tylko zarejestrowane Klientki VIP i Konsultantki Oriflame.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Oferty dla Konsultantek ORIFLAME

    Dla miłośników wyrafinowania na co dzień!   Wnieś orzeźwiający i luksusowy akcent do swojej łazienki dzięki eleganckiej linii...

Zamknij