oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Najnowsze promocje dla Konsultantek

Sklep ORIFLAME Najnowsze promocje dla Konsultantek

 

Od dzisiaj serum w kapsułkach lub woda perfumowana w promocyjnej cenie dla Klubowiczek Oriflame.

 

Intensywnie ujędrniające serum w kapsułkach Royal Velvet to lekka i jednocześnie odżywcza mieszanka 5 cennych olejków, wzbogacona ekskluzywnym wyciągiem z czarnego irysa o działaniu wygładzającym i ujędrniającym. Jedwabista formuła łatwo się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku.

Opakowanie zawiera 28 kapsułek do wykorzystania w 4 tygodnie.

 

Woda perfumowana.SE Swedish Experience Wild Hearts zainspirowana została chłodnymi, mglistymi jeziorami. Niezwykły zapach dzikiego rozmarynu otula skórę wodnymi i mineralnymi akordami orzeźwiającej wody, a kobiece nuty piżmowo-kwiatowe przeplatają się ze słodkim aromatem marchewnika anyżowego.

 

Linia Swedish Experience to coś więcej niż innowacyjne i pomysłowo zestawione zapachy. Niezwykłe akordy zostały uchwycone przez wielokulturowy zespół specjalistów i perfumiarzy, podczas wyjątkowej wyprawy zapachowej w Szwecji. Innowacyjne kompozycje, stworzone z odpowiedzialnych, zaawansowanych i opatentowanych technologii, przenoszą proces technologiczny kreowania zapachów na wyższy poziom, pozwalający perfumiarzom uchwycić zapach żywej rośliny bez jej niszczenia.

Swedish Experience charakteryzuje nowoczesny, minimalistyczny design, ozdobiony artystycznym kolażem przedstawiającym kluczowe składniki zapachu. Flakon wykonany ze szkła pochodzącego z recyklingu.

Oferta ważna do 5 lutego lub do wyczerpania zapasów.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Najnowsze promocje ORIFLAME dla Konsultantek ORIFLAME

    Oferta 2+1 GRATIS dla Klubowiczek Oriflame!   Od dzisiaj, w ramach najnowszej promocji dla Klientek VIP i Konsultantek...

Zamknij