oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Najnowsze promocje ORIFLAME Rejestracja

Sklep ORIFLAME Najnowsze promocje ORIFLAME Rejestracja

 

 

Najlepiej strzeżony sekret świata zapachów w zasięgu Twojej ręki!

 

Odkryj lśniący, nowoczesny zapach i jego ekskluzywny akord. Kwiatowo- zielony Eclat Mon Parfum jest jednym z niewielu zapachów w historii, które mają w sobie legendarny akord De laire. To przywilej dzielony jedynie z takimi kultowymi markami jak Chanel i Guerlain. Akord De Laire Boudoir wydobywa najlepsze nuty białego irysa – najbardziej prestiżowego kwiatu perfumerii.

 

Wyrażające paryski szyk i elegancję, wyrafinowane perfumy dla mężczyzn Eclat Style to klasyczna i nowoczesna zarazem kompozycja, wykreowana przez dwie mistrzynie perfumiarstwa – Emilie Coppermann i Alienor Massenet. Ponadczasowy zapach drzewno- aromatyczno-bursztynowy perfum Eclat Style z grejpfrutem i wetiwerem został zbudowany wokół ekskluzywnego i prestiżowego akordu De Laire Sellier.

 

Teraz do wyboru jeden z dwóch wybranych zapachów, w super promocyjnej cenie, dla zarejestrowanych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Każda kobieta zasługuje na taki prezent!   Odkryj letnią kolekcję Norrsken, luksusowej i lubianej marki premium Oriflame! Ręcznie...

Zamknij