oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Nowości Rejestracja w Klubie ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Nowości Rejestracja w Klubie ORIFLAME

 

 

Witajcie w przyszłości! Ten katalog jest przełomowy!

 

Poznajcie Waunt – hybrydową gamę nowoczesnych produktów do pielęgnacji skóry, zapewniających efekty rodem ze świata makijażu, od mediów społecznościowych po wybiegi mody!

Waunt nie jest typową linią pielęgnacyjną, gdyż uzyskujesz pełne nawilżenie i skuteczną pielęgnację oraz doskonały wygląd bez konieczności robienia makijażu. Obecna w większości produktów w Waunt technologia HYDROSPHERE wzmacnia funkcje bariery skórnej, zmniejszając utratę wody od wewnątrz i tworząc na zewnątrz warstwę kontrolującą poziom nawilżenia skóry. Udowodniono klinicznie natychmiastowe nawilżenie skóry, utrzymujące się przez 24 godziny.

Waunt to marka unisex, przeznaczona dla wszystkich odcieni i typów skóry, w tym skóry wrażliwej.Wszystkie produkty Waunt zostały opracowane z zatwierdzonych składników wegańskich i są zarejestrowane w The Vegan Society. Wszystkie słoiczki i buteleczki zawierają plastik pochodzący z recyklingu odpadów poużytkowych (GREENER PACKS).

Hybrydowe, wegańskie formuły, starannie dobrane, odpowiedzialnie pozyskiwane naturalne składniki, unikalne technologie, zaskakujące tekstury, nieoczekiwane formaty, zapewniają nowoczesną pielęgnację i natychmiastowo perfekcyjny wygląd, jednak bez konieczności noszenia makijażu! Jesteśmy pewni, że seria ta będzie hitem wśród Klientek i Klubowiczek Oriflame.

Nawilżenie, ukojenie, blask. Niecodziennie na co dzień. Pięknie z Waunt!

 

Pokaż, że znasz najnowsze trendy, stwórz swój własny, niepowtarzalny, rozświetlony i trwały makijaż!

Wypróbuj Tusz do rzęs THE ONE In Action, róż do ust i policzków THE ONE In Action, podwójne kredki do oczu OnColour i podkład THE ONE In Action i ciesz się makijażem odpornym na pot, stworzonym z myślą o twojej codziennej aktywności i idealnie pasującym do twojego stylu życia.

Dzięki formułom pochłaniającym sebum, odpornym na pot, wzmacniającym rzęsy i skórę, kosmetyki THE ONE In Action będą twoim najlepszym towarzyszem nie tylko tego lata!

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wyprzedaż Rejestracja w Klubie ORIFLAME

    Majówkowa wyprzedaż w Oriflame. To ostatnie sztuki w magazynie! Upewnij się, czy znajdziesz tu swoje ulubione produkty i...

Zamknij