oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep Oriflame – Nowy Koktajl Wellness by Oriflame

Sklep Oriflame – Nowy Koktajl Wellness by Oriflame

 

Nowy, innowacyjny koktajl proteinowy Profesora Stiga Steena już dostępny dla klientów!

 

Wellness by Oriflame wprowadza Koktajl proteinowy, oryginalną formułę stworzoną przez profesora Stiga Steena, lekarza o światowej sławie i jego zespół wybitnych specjalistów w dziedzinie zdrowia.

Podobnie jak wcześniej wprowadzone koktajle Natural Balance, zawiera on dużo białka pochodzącego z groszku, serwatki i jaj oraz błonnik pokarmowy, uzyskany z jabłek, dzikiej róży i buraków cukrowych, pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Tylko niewiele produktów na rynku dostarcza zarówno protein, jak również błonnika w dużej ilości, dlatego receptura koktajlu Oriflame jest wyjątkowa. Możesz go dodawać do różnych dań w sposób odpowiadający Twoim preferencjom smakowym ze świadomością, że wzbogacasz swoje posiłki o wartościowe białko i błonnik, o co coraz trudniej w obecnych czasach.

 

Uprzejmie przypominamy, że rejestrując się w Oriflame jako Klient VIP lub Konsultant Oriflame, umożliwiasz sobie zakupy wszystkich produktów Oriflame z 25% zniżką. Warto wziąć te oszczędności pod uwagę, dbając jednocześnie o własną energię, dobre samopoczucie i zdrowie.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe nagrody w katalogu 1 2018 – Konsultantka Oriflame

  Sprawdź nowe możliwości w programie Bonus dla Urody w katalogu 1 Oriflame.   Zbieraj punkty, odbieraj prezenty i ciesz...

Zamknij