oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Olejki eteryczne Rejestracja ORIFLAME

olejki Oriflame

Sklep ORIFLAME Olejki eteryczne Rejestracja ORIFLAME

 

 

Poznaj Mind & Mood – kolekcję czystych olejków eterycznych wysokiej jakości.

 

Olejki eteryczne to aromatyczne, silnie skoncentrowane ekstrakty roślinne, pozyskiwane z różnych części roślin.

Olejki eteryczne Oriflame zawierają w 100% naturalne składniki, pozyskiwane w sposób odpowiedzialny. Działanie kluczowych składników zostało potwierdzone w przełomowych badaniach i testach neurobiologicznych, przeprowadzonych w jednym z najbardziej szanowanych laboratoriów na świecie.

Jako pierwsza firma produkująca olejki eteryczne Oriflame zastosowała testy fMRI do zbadania kluczowych składników i wpływu aromatu na mózg. Przełomowe odkrycia potwierdzają, że produkty działają zgodnie z obietnicą, czyli zapewniają korzyści emocjonalne, wspierając dobre samopoczucie.

 

Podczas testów zaobserwowano wpływ:

olejku eterycznego z różowego pieprzu na korę ruchową. Ten obszar mózgu odpowiada za planowanie i wykonywanie ruchów ciała: przekazuje sygnały, że masz dużo energii, by zachowywać się aktywnie;

olejku eterycznego z wawrzynu na brzuszno-przyśrodkową korę przedczołową, która dotyczy percepcji – tego, jak postrzegamy samych siebie. Ten obszar mózgu decyduje o pewności siebie i poczuciu własnej wartości;

olejku eterycznego z olibanum na przedklinek, odpowiedzialny za poczucie uważności;

olejku eterycznego z drzewa sandałowego na most i gałkę bladą, które warunkują wrażenie wyciszenia i odprężenia umysłu.

 

Identyfikując cztery kluczowe aspekty mające wpływ na samopoczucie emocjonalne, stworzono cztery wyjątkowe mieszanki:

Energise Me

Kluczowymi składnikami są różowy pieprz i grejpfrut, dzięki czemu mieszanka olejków ma pikantny, cytrusowy aromat. Dodaje energii, orzeźwia umysł i podnosi na duchu.

 

Empower Me

Kluczowymi składnikami są drzewo laurowe i bergamotka, nadające soczysty, ziołowy aromat. Ta mieszanka dodaje odwagi, pobudza kreatywność i zapewnia świeże spojrzenie przed kolejnymi wyzwaniami.

 

Balance Me

Kluczowymi składnikami są olibanum i drzewo cedrowe, tworzące mieszankę o kojącym, drzewnym aromacie. Pogłębia samoświadomość i uważność, by świadomie uspokoić umysł.

 

Relax Me

Kluczowymi składnikami są drzewo sandałowe i lawenda, dzięki którym mieszanka ma drzewny, kwiatowy, ciepły aromat. Relaksuje ciało i uspokaja umysł, ułatwiając prawdziwie odprężający odpoczynek.

 

Biorąc pod uwagę dobroczynny wpływ na emocje, nie dziwi fakt, że olejki eteryczne uznaje się za cudowny dar natury, który pomaga lepiej spać lub radzić sobie ze stresem. Szczególnie dzisiaj, gdy powodów do stresu nam nie brakuje, każdy szuka prostych, ale skutecznych sposobów na poprawę samopoczucia emocjonalnego.

Olejki eteryczne faktycznie działają! Są łatwe w użyciu, pachną niesamowicie i zapewniają przyjemne doznania zmysłowe, więc idealnie nadają się do zastosowania, gdy chcemy zadbać o siebie.

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ WYJĄTKOWE I ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI PONAD 1300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep ORIFLAME

    Wykorzystaj w pełni wszystkie niesamowite okazje i oferty wyprzedażowego katalogu nr 11.. Zacznij odkrywać je już teraz i...

Zamknij