oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Prezenty dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja

Konsultantka Oriflame

Sklep ORIFLAME Prezenty dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Jeżeli, bez zobowiązań, lubisz mieć dostęp do wyjątkowych możliwości, przywilejów i praw, jeżeli chciałabyś zadbać o swój budżet i jeżeli cenisz sobie wygodę i niezależność, zostań Klubowiczką Oriflame.

Numer członkowski i dostęp do swojej indywidualnej strony internetowej w Strefie Klubowej Oriflame otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame. Zajmie To 2 minuty.

Między innymi, uzyskasz możliwość kupowania kosmetyków w cenach hurtowych, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie atrakcyjne nagrody o wartości 480 zł w Programie Witamy – zestaw bestsellerowych naturalnych kosmetyków z kolekcji Beautanicals, eleganckie perfumy premium inspirowane paryskim stylem Eclat Mon Parfum i nowoczesny organizer na przechowywanie ulubionych kosmetyków, z dużym lusterkiem i lampką LED.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689. Dostawa zamówionych produktów jest darmowa.

Już po uzyskaniu dostępu do swojej spersonalizowanej strony w Strefie Klubowej Oriflame, możesz realizować zamówienia na interesujące Ciebie produkty i specjalne, dodatkowe oferty promocyjne tylko dla zalogowanych, wybierając płatność on-line lub płatność przy odbiorze.

Jeżeli jesteś tym zainteresowana, prześlemy Tobie na powitanie gratisowy pakiet materiałów klubowych z aktualnymi katalogami Oriflame, cennikiem z rabatowymi cenami dla Klubowiczów oraz informacjami o specjalnych promocjach i nagrodach, z których dowolnie będziesz mogła korzystać.

 

Wszystkim nowym Klubowiczkom Oriflame życzymy jak najwięcej korzyści i satysfakcji z członkostwa w Klubie.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ WYJĄTKOWE I ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame
Katalog ORIFLAME 4 2021

    Witaj w Oriflame!   Zajrzyj do nowego e-katalogu Oriflame i ciesz się nowinkami beauty&wellness. Zainspiruj się wiosennymi propozycjami...

Zamknij