oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Prezenty w ORIFLAME Rejestracja

Konsultantka Oriflame

Sklep ORIFLAME Prezenty w ORIFLAME Rejestracja

 

 

Witaj i wejdź do Świata Piękna Oriflame!

 

Stwórz sobie możliwość oszczędzania lub zarabiania w Oriflame wypełniając, bez zobowiązań, formularz zgłoszeniowy do naszego kosmetycznego Klubu jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

Gwarantujemy Tobie stałą 20% zniżkę na wszystkie produkty z katalogu, dostęp do świetnych promocji i specjalnych ofert, jakich w katalogu nie znajdziesz i super upominki w Programie Witamy dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Teraz w Programie Witamy w Świecie Piękna Oriflame możesz skorzystać z 2 pakietów próbek kosmetyków i darmowej dostawy oraz odebrać nowoczesną, damską kolekcję Oriflame Exklusiv, inspirowaną szykiem i pięknem szwedzkiej riwiery.

Oriflame Exklusiv to ekskluzywna marka ponadczasowych akcesoriów z nowoczesnym designem z motywami i akcentami sprawiającymi, że będziesz wyglądać modnie i stylowo.

Kolekcja została stworzona wyłącznie dla nowych Klubowiczów Oriflame, a wartość wszystkich nagród wynosi 320 zł.

 

Rejestracja w kosmetycznym Klubie Oriflame jest darmowa, nie zobowiązująca i komfortowa, ponieważ to Ty zawsze decydujesz o tym, z jakich przywilejów dla Klientek VIP lub konsultantek Oriflame będziesz korzystać.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog ORIFLAME 8 2020

    Witaj i daj się zaprosić do świata piękna Oriflame!   Tutaj znajdziesz zapachy tworzone przez uznanych kreatorów, kosmetyki...

Zamknij