oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Promocje na majówkę Rejestracja ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Promocje na majówkę Rejestracja ORIFLAME

 

 

Majówkowe promocje Oriflame!

 

Spraw, by Twój majówkowy weekend był jeszcze bardziej niezwykły i zanurz się w morzu zmysłowych doznań za sprawą nowoczesnych zapachów, zainspirowanych malowniczą urodą nadmorskich zakątków.

Podkreśl swój kobiecy urok dzięki egzotycznej i uzależniającej kompozycji wody perfumowanej Amber Elixir Mystery. Urzekający czerwony bursztyn z Morza Bałtyckiego, rzadki kwiat czerwonej lilii i akord pomarańczowej wanilii składają się na niezwykły eliksir, wykreowany przez mistrzynię perfumiarstwa.

Jeśli już wcześniej wybrałaś ulubiony zapach dla siebie, podaruj teraz swojemu mężczyźnie wytworny, emanujący męskością zapach – wodę toaletową Mister Giordani Aqua. Ta unikalna kompozycja pięknych nut drzewnych została zainspirowana kawałkami miękkiego, dryfującego drewna wyrzuconego przez morze na brzeg i pozostawionego tam do wyschnięcia. Zmysłowe akordy drzewne połączone z wytrawnymi, ciepłymi i słonecznymi nutami niosą ze sobą charakterystyczną morską słoność.

 

Dołącz do Klubu Oriflame bez zobowiązań i zacznij korzystać z wszystkich dostępnych przywilejów dla zarejestrowanych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame!

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Majówkowe oferty od ORIFLAME Konsultantka ORIFLAME

  Przedmajówkowa oferta! Produkty do -60% taniej!   Niezależnie od tego, czy będziesz odpoczywać w domu, czy spędzać czas na...

Zamknij