oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Sklep ORIFLAME Promocje na majówkę Rejestracja ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Promocje na majówkę Rejestracja ORIFLAME

 

 

Majówkowe promocje Oriflame!

 

Spraw, by Twój majówkowy weekend był jeszcze bardziej niezwykły i zanurz się w morzu zmysłowych doznań za sprawą nowoczesnych zapachów, zainspirowanych malowniczą urodą nadmorskich zakątków.

Podkreśl swój kobiecy urok dzięki egzotycznej i uzależniającej kompozycji wody perfumowanej Amber Elixir Mystery. Urzekający czerwony bursztyn z Morza Bałtyckiego, rzadki kwiat czerwonej lilii i akord pomarańczowej wanilii składają się na niezwykły eliksir, wykreowany przez mistrzynię perfumiarstwa.

Jeśli już wcześniej wybrałaś ulubiony zapach dla siebie, podaruj teraz swojemu mężczyźnie wytworny, emanujący męskością zapach – wodę toaletową Mister Giordani Aqua. Ta unikalna kompozycja pięknych nut drzewnych została zainspirowana kawałkami miękkiego, dryfującego drewna wyrzuconego przez morze na brzeg i pozostawionego tam do wyschnięcia. Zmysłowe akordy drzewne połączone z wytrawnymi, ciepłymi i słonecznymi nutami niosą ze sobą charakterystyczną morską słoność.

 

Dołącz do Klubu Oriflame bez zobowiązań i zacznij korzystać z wszystkich dostępnych przywilejów dla zarejestrowanych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame!

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Majówkowe oferty od ORIFLAME Konsultantka ORIFLAME

  Przedmajówkowa oferta! Produkty do -60% taniej!   Niezależnie od tego, czy będziesz odpoczywać w domu, czy spędzać czas na...

Zamknij