oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Promocje Wellness Rejestracja ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Promocje Wellness Rejestracja ORIFLAME

 

 

Zdrowe lato z Wellness!

To miła niespodzianka dla Klubowiczów Oriflame! Lato to najlepszy czas, aby wprowadzić zdrowe nawyki. Wybierz z niepowtarzalnej, letniej oferty jeden z produktów Wellness, ​załóż letnią subskrypcję i odbierz promocyjne produkty za 1% ceny szybciej niż zwykle!

Zamawiaj WellnessPack dla kobiet, WellnessPack dla mężczyzn lub Koktajle Natural Balance przez 2 katalogi, aby  już w 3-cim otrzymać produkt TYLKO za 1% ceny!

WellnessPacki zapewniają szerokie spektrum składników odżywczych w wygodnych, pojedynczych saszetkach do spożycia w ciągu dnia. To codzienne suplementy multiwitaminowe dla kobiet i mężczyzn, zawierające 12 witamin i 10 minerałów, w tym witaminę D, witaminę C, witaminę B6, magnez, cynk, kwasy omega 3, przeciwutleniacze i naturalną astaksantynę.

Odżywcze Koktajle Natural Balance o smakach – czekoladowym, truskawkowym i waniliowym- to wysokobiałkowe, bogate w błonnik formuły, zawierające białko z jajek, groszku i mleka oraz błonnik z jabłek, buraków i dzikiej róży.

Wellness by Oriflame opracowane zostało przez wiodących szwedzkich naukowców i oferuje gamę wysokiej jakości, naturalnych produktów zapewniających organizmowi optymalną ilość składników odżywczych, nie dopuszczających do niedoborów żywieniowych w codziennej diecie i pomagających w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Produkty Wellness w Oriflame opierają się na zdrowej nordyckiej diecie, w której ważne jest codzienne spożywanie owoców jagodowych, ryb, roślin strączkowych, warzyw i zbóż pełnoziarnistych, takich jak owies, jęczmień i żyto.

 

Oferta skierowana tylko do Klientek VIP i Konsultantek Oriflame. Jeżeli cenisz nasze produkty i kupujesz w cenach katalogowych, możesz dołączyć do Klubu Oriflame i bez zobowiązań korzystać ze stałej zniżki 20% oraz dodatkowych ofert specjalnych w każdym katalogu. Zapraszamy!

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

  Wyjątkowe oferty na początek tygodnia dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame Odbierz zapach dla niej lub zestaw dla niego...

Zamknij