oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka ORIFLAME

 

 

Podkreśl swoje piękno blaskiem naturalnych kamieni!

 

Tylko przez 2 dni jeszcze taniej ręcznie tworzone arcydzieła z naturalnymi kamieniami półszlachetnymi, w pięknej oprawie zainspirowanej szwedzką naturą.

Nowa, letnia biżuteria Norrsken- kolejna marka premium Oriflame- to kolekcja zainspirowana kolorowymi kwiatami szwedzkich łąk i gór, kwiatami lawendy i czerwonymi owocami jeżyn, które bujnie porastają południowe wybrzeża Szwecji, fioletowymi odcieniami zmierzchu czy letniego nieba nad skąpaną w słońcu plażą, inspirowana tajemniczą kolorystyką granatowych wód morza w Skandynawii, kroplami rosy na płatkach róż lub olśniewającym urokiem promieni słońca odbijających się od kropli deszczu otulających płatki kwiatów.

Modne, kobiece i wyjątkowe projekty odkryją przed Tobą swoje niezwykłe historie. Podkreśl swój styl luksusowymi dodatkami uzupełniając letnie stylizacje modnymi okularami przeciwsłonecznymi o najwyższym stopniu ochrony UV i szykownym zegarkiem inkrustowanym czeskimi kryształami. Po prostu.. poczuj się jak gwiazda sięgając zarówno po najnowsze trendy, jak i subtelne, ponadczasowe projekty, ponieważ elegancja jest zawsze na czasie!

Wszystkie kolekcje biżuterii Norrsken znajdziesz w najnowszym katalogu na lato.

Promocyjna oferta skierowana jest do zarejestrowanych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame.

Jeżeli chciałabyś mieć dostęp do stałej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu Oriflame i do tego rodzaju promocji, wyślij zgłoszenie rejestracyjne do Klubu Oriflame.

Rejestracja w Oriflame jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Konsultantka ORIFLAME

  Coś promiennie ciepłego na początek tygodnia i początek pięknego lata!   Pewnego razu... Marine Ipert i Carlos Vinal, przewodniczący...

Zamknij