oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Konsultantek ORIFLAME

Konsultantka Oriflame

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Konsultantek ORIFLAME

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Zapraszamy Ciebie do kosmetycznego Świata Oriflame, w którym będziesz mogła cieszyć niezależnym dostępem do niskich cen wysokiej jakości kosmetyków, produktów Wellness i ręcznie wykonanej biżuterii z naturalnych kamieni półszlachetnych.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame otrzymasz numer członkowski w Klubie, umożliwiający swobodne i niezobowiązujące korzystanie z indywidualnej strony internetowej Oriflame oraz ze wszystkich dostępnych możliwości.

Między innymi, uzyskasz prawo kupowania kosmetyków ze stałym, gwarantowanym rabatem, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji pozakatalogowych, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie wyjątkowe nagrody o wartości 400 zł w Programie Witamy. Jest to perfumowana woda toaletowa Volare oraz stylowa kolekcja damskich torebek marki Oriflame Exklusiv, stworzonych wyłącznie dla nowych Klubowiczek Oriflame. W skład kolekcji wchodzi klasyczna torebka i torebka listonoszka, wykonane w teksturze skóry Saffiano.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689. Dostawa zamówionych produktów jest darmowa.

Już po uzyskaniu numeru i dostępu do swojej spersonalizowanej strony w Strefie Klubowej Oriflame, możesz realizować zamówienia na interesujące Cię produkty i specjalne, dodatkowe oferty tylko dla zalogowanych.

Jeżeli chcesz, możesz poczekać na gratisową przesyłkę z najnowszymi katalogami Oriflame, cennikiem z rabatowymi cenami dla Klubowiczów oraz informacjami o wyjątkowych promocjach i nagrodach dla Ciebie, którą na powitanie otrzymasz w najbliższych dniach.

 

Mamy nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowana przywilejami członka Klubu i docenisz komfort wygodnych, bezpiecznych oraz tanich zakupów w Oriflame!

 

 

 

 

Oriflame konsultantka Oriflame jak zostać konsultantką praca w Oriflame Konsultantka Oriflame Jak zostać konsultantką Oriflame

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame
Katalog ORIFLAME 3 2021

  Witaj w Oriflame!   Zima za oknem, a w Oriflame zakwita już wiosna, przynosząc nadzieję na nowy i lepszy...

Zamknij