oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Konsultantek ORIFLAME

Konsultantka Oriflame

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Konsultantek ORIFLAME

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Zapraszamy Ciebie do kosmetycznego Świata Oriflame, w którym będziesz mogła cieszyć niezależnym dostępem do niskich cen wysokiej jakości kosmetyków, produktów Wellness i ręcznie wykonanej biżuterii z naturalnych kamieni półszlachetnych.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame otrzymasz numer członkowski w Klubie, umożliwiający swobodne i niezobowiązujące korzystanie z indywidualnej strony internetowej Oriflame oraz ze wszystkich dostępnych możliwości.

Między innymi, uzyskasz prawo kupowania kosmetyków ze stałym, gwarantowanym rabatem, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji pozakatalogowych, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie wyjątkowe nagrody o wartości 400 zł w Programie Witamy. Jest to perfumowana woda toaletowa Volare oraz stylowa kolekcja damskich torebek marki Oriflame Exklusiv, stworzonych wyłącznie dla nowych Klubowiczek Oriflame. W skład kolekcji wchodzi klasyczna torebka i torebka listonoszka, wykonane w teksturze skóry Saffiano.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689. Dostawa zamówionych produktów jest darmowa.

Już po uzyskaniu numeru i dostępu do swojej spersonalizowanej strony w Strefie Klubowej Oriflame, możesz realizować zamówienia na interesujące Cię produkty i specjalne, dodatkowe oferty tylko dla zalogowanych.

Jeżeli chcesz, możesz poczekać na gratisową przesyłkę z najnowszymi katalogami Oriflame, cennikiem z rabatowymi cenami dla Klubowiczów oraz informacjami o wyjątkowych promocjach i nagrodach dla Ciebie, którą na powitanie otrzymasz w najbliższych dniach.

 

Mamy nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowana przywilejami członka Klubu i docenisz komfort wygodnych, bezpiecznych oraz tanich zakupów w Oriflame!

 

 

 

 

Oriflame konsultantka Oriflame jak zostać konsultantką praca w Oriflame Konsultantka Oriflame Jak zostać konsultantką Oriflame

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame
Katalog ORIFLAME 3 2021

  Witaj w Oriflame!   Zima za oknem, a w Oriflame zakwita już wiosna, przynosząc nadzieję na nowy i lepszy...

Zamknij