oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

 

 

Dobre zdrowie zaczyna się od właściwego odżywiania! Poznaj Wellosophy i odkryj radość zdrowego stylu życia!

 

W ofercie Wellosophy Oriflame znajdziesz szeroki wybór produktów żywieniowych pomagających w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia całej rodziny. Oferta obejmuje codzienne suplementy diety dla osób dorosłych i dzieci, produkty wspomagające funkcjonowanie jelit, zdrowe przekąski bogate w białko, odżywcze zamienniki posiłków wspomagające odchudzanie i wiele innych!

 

W tym katalogu możesz odebrać w cenie promocyjnej 60 kapsułek Omega 3 Wellosophy przy zakupach innych produktów z katalogu o minimalnej wartości 69 zł.

Omega 3 Wellosophy to wysokiej jakości suplement diety na bazie oleju rybnego z niezbędnymi kwasami tłuszczowymi omega-3 EPA i DHA w miękkiej kapsułce żelowej. EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca i mózgu oraz prawidłowego widzenia. Wykazano również, że kwasy tłuszczowe omega-3 zapewniają korzyści dla zdrowia skóry.

Produkt zawiera wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego, olej z ryb pozyskiwany w sposób zrównoważony ( z certyfikatem Friend of the Sea ), nie zawiera natomiast sztucznych barwników, słodzików, aromatów, konserwantów, GMO i glutenu.

 

Również w aktualnym katalogu warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości suplement diety Wellness by Oriflame WellBiotyk L. plantarum 299V zawierający szczep L. plantarum 299V™ – jeden z najsilniejszych probiotyków wspierający zdrowie jelit, przywracający równowagę mikroflorze jelitowej oraz poprawiający ogólny stan zdrowia i samopoczucia. Szczep probiotyczny L. Plantarum 299V™ jest jednym z najlepiej przebadanych szczepów probiotycznych na świecie.

L. plantarum 299V™ to szczep bakterii probiotycznych, odkryty ponad 30 lat temu przez szwedzkich naukowców z Uniwersytetu w Lund. Został on dokładnie przebadany pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności działania w ponad 60 badaniach klinicznych z udziałem ludzi. Od ponad 20 lat jest bezpiecznie stosowany przez miliony osób w celu poprawy zdrowia jelit.
L. plantarum 299V™ potrafi przetrwać w kwaśnym środowisku żołądka i dociera aż do jelita grubego, gdzie ulega reakcjom przynoszącym korzyści zdrowotne. Badania kliniczne dowiodły, że pomaga zmniejszać dolegliwości ze strony układu pokarmowego, takie jak wzdęcia, gazy, bóle brzucha i nieregularną perystaltykę jelit.

Każda kapsułka dostarcza optymalną ilość 10 miliardów żywych bakterii, co stanowi optymalną dawkę tego szczepu.

WellBiotyk zawiera również niacynę (witaminę B3), przyczyniającą się do utrzymania prawidłowego stanu błon śluzowych.

 

Zachęcamy do aktywowania Karty Rabatowej Klubowicza Oriflame na naszej stronie, dzięki której uzyskujesz dostęp do stałej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu Oriflame i możliwość korzystania z ofert specjalnych, których w katalogu nie znajdziesz.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
olejki Oriflame
Naturalne olejki eteryczne ORIFLAME

    Przedstawiamy Mind & Mood - kolekcję wysokiej jakości naturalnych olejków eterycznych!   Olejki eteryczne Oriflame to aromatyczne, silnie...

Zamknij