oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

 

 

Bądź zdrów… Od stóp do głów! Poznaj Wellosophy i odkryj radość zdrowego stylu życia!

 

W ofercie Wellosophy Oriflame znajdziesz szeroki wybór produktów żywieniowych pomagających w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia całej rodziny. Oferta obejmuje codzienne suplementy diety dla osób dorosłych i dzieci, produkty wspomagające funkcjonowanie jelit, zdrowe przekąski bogate w białko, odżywcze zamienniki posiłków wspomagające odchudzanie i wiele innych!

 

W aktualnym katalogu zwracamy uwagę na promocyjną cenę wysokiej jakości suplementu diety Omega 3 Wellosophy, przeznaczonego do uzupełniania zdrowej, zbilansowanej diety.

Kapsułki Omega 3 Wellosophy dostarczają organizmowi pochodzące z oleju rybiego kwasy omega-3 EPA i DHA. Kwasy tłuszczowe omega-3 są istotną częścią wszystkich komórek w organizmie i odgrywają kluczową rolę dla naszego zdrowia i różnych procesów zachodzących w organizmie. Jednak właśnie kwasy EPA i DHA zapewniają najbardziej bezpośrednie korzyści zdrowotne, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania serca, mózgu, oczu i skóry.

Udowodniono, że wyższe spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 wykazuje korzystny wpływ na zdrowie serca i jego funkcjonowanie, DHA jest najobficiej występującym kwasem omega-3 w mózgu i odgrywa kluczową rolę w jego funkcjonowaniu, siatkówka oka zawiera wysokie stężenie kwasu DHA – tak ważnego dla widzenia i innych funkcji w obrębie oka. Kwasy Omega-3 są również korzystne dla zdrowia skóry, ponieważ pomagają zwalczać stany zapalne i poprawiają barierę lipidową skóry.

Omega 3 Wellosophy w Oriflame zawiera wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego. Olej z ryb pozyskiwany jest w sposób zrównoważony i posiada z certyfikat Friend of the Sea. Suplement nie zawiera sztucznych barwników, sztucznych słodzików, sztucznych aromatów, sztucznych konserwantów, glutenu i GMO.

 

Zachęcamy do aktywowania Karty Rabatowej Klubowicza Oriflame na naszej stronie, dzięki której uzyskujesz dostęp do stałej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu i możliwość korzystania z ofert specjalnych, których w katalogu nie znajdziesz.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
olejki Oriflame
Naturalne olejki eteryczne ORIFLAME

    Czy znasz już Mind & Mood - kolekcję wysokiej jakości naturalnych olejków eterycznych?   Olejki eteryczne Oriflame to...

Zamknij