oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

 

 

Poznaj Wellosophy! Odkryj radość zdrowego stylu życia!

W ofercie Wellosophy Oriflame znajdziesz szeroki wybór produktów żywieniowych, opartych na badaniach naukowych pomagających w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia całej rodziny. Oferta obejmuje codzienne suplementy diety dla osób dorosłych i dzieci, produkty wspomagające funkcjonowanie jelit, zdrowe przekąski bogate w białko, odżywcze zamienniki posiłków wspomagające odchudzanie i wiele innych!

Zachęcamy do aktywowania Karty Rabatowej Klubowicza Oriflame na naszej stronie, dzięki której uzyskujesz dostęp do stałej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu i możliwość korzystania z ofert specjalnych, których w katalogu nie znajdziesz.

Wśród aktualnych ofert specjalnych, których więcej znajdziesz w pozostałych Aktualnościach, warto zwrócić uwagę na promocję związaną z naturalną Astaksantyną i ekstraktem z borówki czarnej, wzmacniającymi obronę antyoksydacyjną organizmu.

Astaksantyna Wellosophy to suplement diety do stosowania na co dzień, zawierający kombinację przeciwutleniaczy, w tym naturalną astaksantynę, ekstrakt z borówki czarnej oraz witaminy C i E, które pomagają chronić komórki organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Astaksantyna Wellosophy uzupełnia zdrową, zbilansowaną dietę poprzez zwalczanie stresu oksydacyjnego, który może przyczyniać się do starzenia się skóry, stanów zapalnych i przewlekłego stresu.
Astaksantyna należy do jednych z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, borówka czarna to jedno z najbogatszych źródeł antocyjanów, Witaminy C i E przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Naturalna Astaksantyna w Oriflame to łatwa do połknięcia kapsułka z żelatyny rybnej, bez GMO, bez sztucznych konserwantów, bez sztucznych aromatów i barwników, bez cukru i sztucznych substancji słodzących.

Po dołączeniu do Klubu Oriflame przy zakupie 3 sztuk opakowań Astaksantyny Wellosophy otrzymasz 4 opakowanie GRATIS i oczywiście za wszystko zapłacisz o 20% mniej niż w katalogu.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
olejki Oriflame
Olejki eteryczne w ORIFLAME

    Czy znasz już Mind & Mood - kolekcję wysokiej jakości naturalnych olejków eterycznych?   Olejki eteryczne Oriflame to...

Zamknij