oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Katalog ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Katalog ORIFLAME

 

 

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swoje i bliskich!

 

Czy zawsze przestrzegasz zaleceń żywieniowych co do joty? Być może nie – nikt z nas nie jest doskonały. Większość osób wie, jak się zdrowo odżywiać, ale czasami tempo życia sprawia, że koniec końców jemy mniej pożywne posiłki. Może się też zdarzyć, że nie mamy dostępu do pełnowartościowych produktów.

Nie poddawaj się! Właśnie teraz, wraz ze zbliżającą się wiosną, jest najlepszy czas, by naprawdę zmienić swój styl życia! Nowy kalendarz na ścianie zachęca do zrobienia kroku we właściwym kierunku. Większość z nas robi noworoczne lub pozimowe postanowienia – przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, w jaki sposób Wellness by Oriflame może pomóc w realizacji Twoich planów.

 

Zobaczmy, jak naturalne suplementy mogą nas wspierać! Sprawdź nasze produkty!

Czujesz się ciągle zmęczony i masz obniżony nastrój? Nie masz energii i wiecznie łapiesz jakieś przeziębienie? Cierpisz na skurcze lub bóle stawów? A może masz wrażenie, że Twoja skóra i włosy wyglądają smutno i posępnie? Mogą to być objawy znacznego niedoboru minerałów. Nasze suplementy pomogą dostarczyć Twojemu organizmowi zalecaną dzienną porcję niezbędnych składników odżywczych, bowiem Multiwitaminy i minerały w kolekcji Wellness by Oriflame to mieszanka 22 witamin i minerałów w jednej tabletce. Koniecznie sprawdź wyjątkową promocję w katalogu oraz dodatkową, specjalną dla Klubowiczów Oriflame – przy zakupie 3 dowolnych opakowań Multiwitamin i minerałów dla kobiet lub mężczyzn czwarte dostaniesz GRATIS.

 

W tym katalogu, możesz się również zaopatrzyć w naturalny suplement diety Omega 3 w atrakcyjnej cenie promocyjnej i zadbać o uzupełnienie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponieważ Twoje ciało nie może ich wytworzyć, a są one niezbędne dla skóry, serca i wzroku, suplementacja pomoże Ci zachować dobre samopoczucie i zdrowie. Do produkcji Omega 3 w Oriflame użyto naturalnego oleju rybnego o czystości preparatów farmaceutycznych, pozyskiwanego z tłustych ryb pochodzących ze źródeł zrównoważonych. Posiada on certyfikat stowarzyszenia Friend of the Sea – niezależnej organizacji, której misją jest ochrona środowiska wodnego, przy jednoczesnym zapewnieniu zrównoważonych zasobów rybnych. W Omega 3 nawet kapsułka została zrobiona z żelatyny rybnej, a nie bydlęcej!

Kwasy tłuszczowe Omega-3 są istotną częścią wszystkich błon komórkowych w organizmie. Niezbędny kwas tłuszczowy DHA z rodziny kwasów Omega-3 jest kluczowym składnikiem strukturalnym skóry, oczu i mózgu. Mózg człowieka składa się głównie z tłuszczu, a około 15-20% tłuszczu w mózgu składa się właśnie z DHA. Siatkówka oka zawiera bardzo wysokie stężenie DHA, który wspomaga widzenie i różne funkcje wewnątrz oka. Kwasy tłuszczowe zapobiegają naskórkowej utracie wody, redukują zaczerwienienia i podrażnienia skóry, odbudowują naturalna barierę hydrolipidową, usprawniają krążenie i mikrokrążenie skóry, wzmacniają odporność skóry, przyspieszają metabolizm tkanki tłuszczowej i mają wpływ na zmniejszenie zmian atopowych oraz reakcji alergicznych.

 

Zajrzyj do katalogu Oriflame przedstawiającego, między innymi, szeroką ofertą produktów Wellness i wybierz te, które w tym momencie będą Cię wspierać najbardziej.

Przypominamy, że zostając Klubowiczką Oriflame, wszystkie produkty z katalogu, w tym produkty Wellness, możesz kupić ze stałą zniżką 20% i dodatkowo liczyć na specjalne oferty tylko dla zarejestrowanych osób.

Jeżeli dotąd nie miałaś takiej możliwości, dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, wypełniając w 2 minuty formularz zgłoszeniowy. Po uzyskaniu numeru członkowskiego możesz zacząć oszczędzać zaopatrując się w wysokiej jakości, naturalne produkty Wellness i wszystkie pozostałe z oferty Oriflame.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Walentynki w ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

  Walentynkowe upominki od Oriflame!   Obdaruj swoich bliskich miłym prezentem lub podaruj go sobie, wybierając walentynkowe zestawy w promocyjnych...

Zamknij