oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

Dbaj o siebie i najbliższych – to jedna z najlepszych inwestycji na przyszłość!

 

Szukasz bezpiecznego i wygodnego sposobu, aby zapewnić sobie wystarczającą ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3, by zachować zdrowie we współczesnym, zabieganym świecie?

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są kluczowe dla zdrowia serca, oczu, mózgu i skóry, ale możesz nie mieć możliwości wprowadzenia odpowiednich zmian w diecie, by zwiększyć spożycie Omega3 poprzez na przykład spożywanie większej ilości tłustych ryb. Istnieje suplement, dzięki któremu możesz łatwo i bez potrzeby wcześniejszego planowania dostarczać organizmowi niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Omega 3 z serii Wellness by Oriflame dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega 3 EPA i DHA, których nasz organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Suplement został opracowany na bazie oleju rybiego uzyskiwanego z tłustych ryb pochodzących ze źródeł zrównoważonych, w którym nawet kapsułka została zrobiona z żelatyny rybnej, a nie bydlęcej.

Kwasy tłuszczowe Omega-3 z ryb są istotną częścią wszystkich błon komórkowych w organizmie. Niezbędny kwas tłuszczowy DHA z rodziny kwasów Omega-3 jest kluczowym składnikiem strukturalnym skóry, oczu i mózgu. Mózg człowieka składa się głównie z tłuszczu, a około 15-20% tłuszczu w mózgu składa się właśnie z DHA. Siatkówka oka zawiera bardzo wysokie stężenie DHA, który wspomaga widzenie i różne funkcje wewnątrz oka.

Kwasy tłuszczowe Omega 3 zapobiegają naskórkowej utracie wody, redukują zaczerwienienia i podrażnienia skóry, odbudowują naturalna barierę hydrolipidową, usprawniają krążenie i mikrokrążenie skóry, wzmacniają odporność skóry, przyspieszają metabolizm tkanki tłuszczowej, maja wpływ na zmniejszenie zmian atopowych oraz reakcji alergicznych.

Codzienne przyjmowanie zalecanej dawki, 2 kapsułek dziennie,  zapewnia dostarczanie organizmowi optymalnej ilości niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do prowadzenia zdrowego, zrównoważonego stylu życia.

 

Przypominamy, że dołączając do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, wszystkie produkty z katalogu Oriflame, w tym produkty Wellness, kupisz zawsze z gwarantowanym stałym rabatem 20 % i z dodatkowymi zniżkami specjalnymi do -70%.

 

 

Rejestracja w Klubie jest darmowa i niezobowiązująca.

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Klub Super Sprzedawców! Zbieraj punkty i korzystaj z benefitów. W gwarantowanych nagrodach bestsellery kosmetyczne i dodatkowe RABATY na...

Zamknij