oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

Zadbaj o zdrowie i świetne samopoczucie na wiosnę.

 

Dbanie o siebie to jedna z najlepszych inwestycji na przyszłość. Każdy powinien cieszyć się życiem w pełni, życiem dłuższym i zdrowszym. Wierzymy, że w dążeniu do tego pomogą odżywcze i naturalne produkty Wellness by Oriflame, stworzone i przetestowane w Szwecji przez najlepszych naukowców i specjalistów od żywienia, opracowane i produkowane z największą starannością o bezpieczeństwo stosowania, jakość i efektywność, potwierdzone badaniami naukowymi.

W ofercie Wellness w Oriflame znajdziesz wszystkie niezbędne produkty dla Ciebie i Twoich najbliższych, a gdybyś szukała czegoś w niższej cenie w tym katalogu, zwróć uwagę na anty-starzeniowy Kompleks – Astaksantynę i ekstrakt z borówek.

Stanowi wygodny sposób na codzienne dostarczanie organizmowi zestawu antyoksydantów, w tym jednego z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, czyli astaksantyny pozyskiwanej z mikroalg powszechnie występujących w basenach słodkowodnych oraz ekstraktu z borówek, a także witamin C i E, które chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.

Terminem „stres oksydacyjny” określa się uszkodzenia komórek i tkanek spowodowane nadmierną ekspozycją na szkodliwe wolne rodniki. Badania dowodzą, że antyoksydanty chronią komórki przed stresem oksydacyjnym poprzez neutralizację wolnych rodników. Wiele różnych składników odżywczych działa antyoksydacyjnie, między innymi karotenoidy, witaminy, składniki mineralne i związki bioaktywne, które naturalnie występują w owocach, warzywach, produktach pełnoziarnistych, orzechach i nasionach.

 

W tym katalogu, przy zakupie 3 opakowań Astaksantyny i ekstraktu z borówek, czwarte otrzyasz GRATIS.

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

ZOBACZ KATALOG WELLNESS ORIFLAME

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody dla Klubowiczek ORIFLAME Katalog ORIFLAME 5

    Wykorzystaj moc zapachów na wiosnę!   Uważamy, że piękno przemawia zarówno do umysłu, jak i zmysłów. Zapach może...

Zamknij