oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja

 

 

Kiedy czujesz się dobrze, możesz zrobić wszystko!

 

 

Po ponad 8 latach intensywnych badań, w poszukiwaniu odpowiedzi, jak prowadzić zdrowy i satysfakcjonujący tryb życia, powstał Wellness by Oriflame – suplementy diety przygotowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, jakości i skuteczności, opracowane przez Centrum Badań nad Zdrowym Stylem Życia w Igelosa w Szwecji.

Centrum Nauki i Stylu Życia Igelösa, mieszczące się w regionie Skåne w południowej Szwecji, jest ściśle powiązane ze Szpitalem Uniwersyteckim Skåne (niegdyś znanym pod nazwą Szpitala Uniwersyteckiego Lund). Centrum prowadzi badania dotyczące odżywiania i stylu życia. Zatrudnia lekarzy, pielęgniarki, dietetyków, techników żywienia, kucharzy. Ma klinikę, laboratorium, kuchnię eksperymentalną i pokoje dla pacjentów. Jeden z działów, zajmujący się nauką o żywieniu człowieka, prowadzi badania i opracowuje innowacyjne formuły produktów służących odżywianiu.

Wszystkie badania, prowadzone pod kierownictwem profesora Stiga Steena, skupiają się wokół kwestii tworzenia skutecznych programów i produktów pomocnych w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, takich jak choroby układu krążenia, cukrzyca, otyłość.

Profesor Stig Steen cieszący się międzynarodową sławą dzięki swoim odkryciom naukowym, przyciąga do Igelösa naukowców z całego świata, w tym z uniwersytetów Cambridge i Harvard.

Wybrane programy i projekty badawcze to między innymi współpraca z Centrum Badania Stanów Zapalnych w Manchesterze (MCCIR) w zakresie transplantacji płuc i serca oraz żywienia klinicznego, mogące zmienić metody transplantacji płuc na świecie oraz współpraca z Instytutem Transplantacji w Newcastle w zakresie transplantacji serca.

Ciekawostką jest to , że Jej Wysokość Sylwia, Królowa Szwecji, złożyła wizytę w Igelösa w 2010 roku.

 

W aktualnym katalogu masz okazję skorzystać z promocyjnych cen na niektóre produkty Welllness by Oriflame i warto tego nie przeoczyć.

 

Zwróć uwagę na niższą cenę kompleksu Swedish Beauty z astaksantyną i ekstraktem z borówek, pamiętając o tym, że astaksantyna jest jednym z najbardziej skutecznych przeciwutleniaczy znanych człowiekowi.

Astaksantyna nazywana jest “sekretem młodości” celebrytek. Wykazuje działanie upiększające skórę: redukuje linie mimiczne i zmarszczki, zwiększa elastyczność skóry, niweluje przesuszenia.

Ma pozytywny wpływ na układ krążenia. Dowiedziono, że zapobiega utlenianiu cząsteczek cholesterolu, który to proces prowadzi do powstawania miażdżycy i twardnienia tętnic.

Udowodniono, że astaksantyna łagodzi stan zapalny w mięśniach po treningu siłowym, dzięki czemu przyczynia się do większej efektywności i wytrzymałości osób uprawiających sport. Szwedzka drużyna narciarska regularnie przyjmuje astaksantynę.

 

Jednym z najnowszych, wysokiej jakości produktów Wellness w Oriflame jest napój z błonnikiem prebiotycznym, składający się z 6 naturalnych składników roślinnych.

 

Sprawdź co na ten temat mówi psychodietetyk, Coach Zdrowia, Trener Zdrowego Stylu Życia Elżbieta Lange.

 

Błonnik to kluczowy składnik codziennej diety, mimo że nie zawiera żadnych wartości odżywczych.

Błonnik pokarmowy to różnorodne substancje, zazwyczaj pochodzenia roślinnego, które nie ulegają trawieniu w naszym przewodzie pokarmowym.

Zadaniem błonnika jest przyspieszenie perystaltyki jelit i pasażu treści przez przewód pokarmowy, co w rezultacie ułatwia i przyspiesza trawienie.

Błonnik jest kluczowy dla zapewnienia prawidłowej mikroflory w jelitach, gdyż równowaga jest nieodzowna dla zdrowia jelit, a zdrowe jelita to klucz do ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

 

Pamiętaj o tym, że zawsze możesz oszczędzać minimum 20% na wszystkich produktach z katalogu Oriflame, w tym na produktach Wellness, kupując je jako zarejestrowana klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

 

Wystarczy w 2 minuty wypełnić formularz zgłoszeniowy, a po uzyskaniu numeru Klubowicza i dostępu do własnego konta, możesz cieszyć się tańszymi zakupami i dodatkowymi przywilejami tylko dla zalogowanych członków.

 

Właśnie teraz, jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, możesz przekonać się o atrakcyjności jednej z ofert dla Klubowiczek Oriflame, umożliwiającej otrzymanie gratisowego opakowania błonnika przy zakupie 2 sztuk tego produktu.

 

Cenne upominki powitalne o wartości ponad 540 zł, w Programie Witamy dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame sprawdzisz TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wyprzedaż Rejestracja ORIFLAME

    Witaj w Oriflame!     Sprawdź naszą ofertę wyprzedażową i kup produkty w supercenach!     Zapraszamy jednocześnie...

Zamknij