oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Super promocje w ORIFLAME Rejestracja w Klubie ORIFLAME

Super promocje w ORIFLAME Rejestracja w Klubie ORIFLAME

 

Wow! To kolejna, wakacyjna super oferta Oriflame!

Od dzisiaj, do wyczerpania zapasów, woda perfumowana Amber Elixir w wyjątkowej cenie 24,99 zł zamiast opłaty wysyłkowej, przy zakupie minimum 1 produktu z katalogu Oriflame!

Zainspirowany tajemniczym pięknem bursztynu, orientalno- waniliowo- drzewny Amber Elixir, emanuje aurą zmysłowości i spokoju. Ciepłe nuty czarnej porzeczki i mandarynki oraz kuszący heliotrop, mistyczny bursztyn z Morza Bałtyckiego i zmysłowe piżmo sprawiają, że nie możesz się oprzeć temu uwodzicielskiemu i uzależniającemu zapachowi.

 

Tą wyjątkową promocją objęte są tylko Klubowiczki Oriflame. Ty również możesz zacząć korzystać z bardzo wielu ofert specjalnych i ze stałego rabatu 20% na wszystkie produkty z katalogu jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame.

Jeżeli do tej pory kupowałaś w Oriflame w cenach katalogowych, a chciałabyś zaoszczędzić lub / i zarobić na kosmetykach, dołącz do Klubu Oriflame bez zobowiązań i ciesz się dostępnymi przywilejami.

TUTAJ możesz również sprawdzić wartościowe nagrody, które zostały przygotowane dla nowych Klubowiczek w aktualnym katalogu.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje do -75% Rejestracja ORIFLAME

  Letnia wyprzedaż w Oriflame! Upoluj ulubione produkty z różnych kategorii do -75% taniej od dzisiaj! Pielęgnacja twarzy, ciała i...

Zamknij