oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Walentynkowe oferty ORIFLAME Katalog ORIFLAME

Walentynkowe oferty ORIFLAME Katalog ORIFLAME

 

Podaruj ukochanej osobie coś wyjątkowego!

 

Zobacz kolejne walentynkowe oferty od Oriflame dla zarejestrowanych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame!

Jedne z najpiękniejszych, najbardziej cenionych i lubianych zapachów w Oriflame dostępne teraz w dużo niższych cenach przy zakupie 2 flakonów.

Najwyższej jakości kwiatowo-drzewne damskie perfumy Giordani Gold Essenza, skomponowane wokół ekskluzywnej nuty Oriflame Orange Blossom Luxury Essenza® i przyozdobione listkami z prawdziwego złota, wyrafinowany zapach drzewno-aromatyczno-bursztynowy męskich perfum Eclat Style, wybudowany wokół ekskluzywnego i prestiżowego akordu De Laire Sellier, kwiatowo-owocowa woda perfumowana Miss Giordani z mango, klasycznymi włoskimi kwiatami pomarańczy i czerwonym pieprzem, woda toaletowa Eclat Weekend o świeżości bergamotki, czerwonej porzeczki, brzoskwini i subtelnej elegancji róży stulistnej, białej frezji i zmysłowego piżma, aromatyczno-świeża męska woda toaletowa Glacier Air z grejpfrutem, aquozone i drewnem gwajakowym oraz luksusowy, nawilżający krem do ciała Giordani Gold Essenza perfumowany świetlistym, kwiatowo-drzewnym zapachem. Sięgnij po ten luksus już teraz, ponieważ liczba produktów w ofercie jest ograniczona.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Walentynkowa promocja ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Walentynkowe szaleństwo zakupów w Oriflame!   Wyjątkowa oferta specjalna dla zarejestrowanych w Klubie Oriflame Klientek VIP i Konsultantek...

Zamknij