oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Wellness Oriflame 1-4

Wellness Oriflame 1-4

Katalog Wellness Oriflame 1-4

„JAK ZGUBIŁAM 23 KG? ZMIEŚCIŁAM SIĘ W SWOJĄ ULUBIONĄ SUKIENKĘ! JESTEM BARDZIEJ AKTYWNA I MAM WIĘCEJ ENERGII, ZAUWAŻYŁAM POZYTYWNE ZMIANY W SWOIM WYGLĄDZIE”!

Te i inne wypowiedzi szczęśliwych konsultantów stosujących Wellness Oriflame znajdziemy w aktualnym katalogu Wellness by Oriflame 4 2014 oraz katalogu następnym 5-13 2014. Oprócz testymoniali, w katalogach znajdziemy inspirujące przepisy na zdrowe posiłki, a także porady ekspertów dotyczących odżywiania.
Klientom i konsultantom Oriflame polecamy
– słodkie, a zarazem zdrowe, w 100% naturalne, bogate w białko i błonnik, batony proteinowe Natural Balance
– koktajle odchudzajace o trzech smakach, zawierające optymalną kompozycję naturalnych składników, dla bezpiecznego i efektywnego odżywiania, pomagające utrzymać stabilny poziom cukru we krwi i zaspokajać głód.
-wysokiej jakości suplementy diety dla dorosłych i dzieci, wzmacniających układ odpornościowy, serce, mięśnie, stawy, wzrok oraz poprawiających nawilżenie i elastyczność skóry
-wysokobiałkowe i niskotłuszczowe, w 100% naturalne zupy dietetyczne, służące do przygotowania pysznych i sycących posiłków
-wspomagające trawienie mieszanki ziołowe z antyoksydantami
Jeżeli jesteś konsultantem Oriflame i jeszcze nie zainwestowałeś w swoje zdrowie, wybierz i zamów sobie Wellness by Oriflame, ponieważ tak dobrej jakości produktów, w cenie hurtowej, nie znajdziesz na rynku.

Natomiast wszystkich Państwa, którzy nie są zarejestrowanymi członkami Klubu Oriflame, zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, umożliwiającego dokonywanie tańszych zakupów, chociażby na własne, rodzinne potrzeby.

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 4 2014 – oferta na 1 tydzień

  LUKSUSOWE KOSMETYKI ORIFLAME DLA KONSULTANTÓW ORIFLAME W PIERWSZYM TYGODNIU KATALOGU 4 2014. Zestaw trzech wyjątkowych i cennych kosmetyków Oriflame...

Zamknij