oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Inspirowane naturą, poparte nauką!

 

Uważa się, że Szwecja jest jednym z najzdrowszych i najszczęśliwszych krajów na świecie. Piękno w szwedzkim stylu – piękno w Oriflame – oznacza piękną skórę, prowadzenie zdrowego stylu życia, wyrażanie i akceptowanie siebie. Dlatego Oriflame, jako szwedzka marka, tworzy zaawansowane, naukowo sprawdzone produkty wellness i kosmetyki z naturalnych składników, którym możesz zaufać i dzięki którym możesz wyglądać i czuć się lepiej.

Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji poznać i wspierać się naturalnymi produktami Wellness by Oriflame, tworzonymi bez GMO, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i najwyższych norm europejskich oraz z zastosowaniem rygorystycznych testów bezpieczeństwa, sięgnij po nie teraz. W Oriflame wierzymy, że wprowadzając małe zmiany każdego dnia, możemy znacznie poprawić jakość swojego życia.

 

Z nami poczujesz się zdrowo i pięknie, a dodatkowo zadbasz o swój domowy budżet.

Zamawiając produkty z katalogu jako zarejestrowana Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, możesz znacznie zaoszczędzić, ponieważ zakupy otrzymasz zawsze bez 25% marży katalogowej.

Jako nowa Klubowiczka możesz skorzystać z 2 zestawów próbek zapachów i kosmetyków pielęgnacyjnych, dodatkowych ofert specjalnych do -80% oraz wartościowych nagród w Programie Witamy, które sprawdzisz TUTAJ.

W tym katalogu Twoje zamówienie w Oriflame zostanie dostarczone za darmo.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka ORIFLAME

    Więcej kupujesz, więcej zyskujesz!   Przedstawiamy wybrane oferty biznesowe dedykowane Konsultantkom Oriflame w aktualnym katalogu nr 14. Więcej...

Zamknij