oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

 

 

Zdrowy start w nowy rok!

 

Życie pędzi, dni mijają szybko, każda chwila jest wypełniona spotkaniami i zadaniami do wykonania. Tak jak priorytetowo traktujemy nasze obowiązki, równie dużo uwagi powinniśmy poświęcić swojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

 

Zadbaj o lśniące włosy i mocne paznokcie!

Czy wiesz, że wypadanie włosów i pękanie paznokci mogą być oznaką niedoborów składników odżywczych? Kompleks odżywczy do włosów i paznokci pomaga utrzymać je w dobrej kondycji gwarantując, że dostarczasz organizmowi wszystkie substancje niezbędne do zachowania ich zdrowia i pięknego wyglądu.

 

Złoto mórz Omega 3 – zwiększ swoją witalność i odporność!

Morza i oceany to prawdziwa skarbnica jednego z najbardziej wartościowych pod względem odżywczym produktów, czyli ryb, które stanowią bogate źródło kwasów tłuszczowych omega 3. Nasz organizm nie produkuje tych kwasów samodzielnie, więc musimy pozyskiwać je z żywności lub suplementów – takich jak Omega 3 Wellness by Oriflame!

 

Zdefiniuj swój blask na nowo!

Jeśli piękna skóra jest Twoim priorytetem, teraz możesz zrobić jeszcze więcej, by zwiększyć skuteczność jej pielęgnacji. Suplement diety do sporządzania napoju, zawierający zaawansowaną technologię Ceramosides, został opracowany w celu uzupełnienia rytuału pielęgnacji skóry i wzmocnienia jej od wewnątrz. To absolutna nowość w Wellness by Oriflame!

 

Pamiętaj, że wszystkie produkty Oriflame możesz dostać z minimum 20% rabatem, jako zarejestrowany klient VIP lub konsultant Oriflame.

Żeby korzystać z tego przywileju, wyślij zgłoszenie rejestracyjne do Klubu Oriflame.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Noworoczny Katalog ORIFLAME Nagrody dla konsultantek

    Katalog nr 1 Oriflame wita nas nowymi możliwościami i nagrodami za zrealizowane teraz zakupy!   Teraz zyskujesz jeszcze...

Zamknij