oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep ORIFLAME

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep ORIFLAME

 

 

Twoje zdrowie w centrum uwagi!

 

Wiosna to najlepszy czas, by poprawić swój tryb życia i jeżeli szukasz prostego sposobu na dostarczenie swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które mogłyby pomóc Ci uzyskać doskonałą formę emocjonalną i fizyczną, możesz liczyć na nasze produkty Wellness by Oriflame.

W tym katalogu zwróć szczególną uwagę na Wapń pochodzenia morskiego i witaminę D, które możesz kupić z dużą zniżką.

Wysokiej jakości Wapń w Oriflame nie zawiera glutenu i laktozy, jest bez GMO, bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Wapń pochodzenia morskiego i witamina D to łatwy sposób na uzupełnienie ewentualnych niedoborów w Twojej codziennej diecie. Dostarcza Aquamin TG™ – naturalne, morskie źródło wapnia, pozyskiwane w zrównoważony sposób z nieskazitelnie czystych wód wokół Islandii i zawierające ponad 70 dodatkowych pierwiastków śladowych. Unikalny skład Aquamin sprawia, że jest on lepiej wchłaniany i wykorzystywany przez organizm.Wapń i witamina D wspomagają utrzymanie zdrowych kości i zębów, a witamina D przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia.

Wapń i witamina D są niezbędnymi składnikami odżywczymi. Dobrze zbilansowana dieta to podstawa, ale osiągnięcie odpowiedniego poziomu spożycia wapnia bywa trudne. Badania pokazują, że w wielu krajach spożycie wapnia jest poniżej zalecanego. Odpowiednie spożycie wapnia i zbudowanie gęstości kości do 30. roku życia ma zasadnicze znaczenie dla zmniejszenia ryzyka złamań w późniejszym okresie. Odpowiednia ilość wapnia i witaminy D w połączeniu z dobrze zbilansowaną dietą i regularnymi ćwiczeniami może zmniejszyć ryzyko kruchości kości.

 

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że produkty z katalogu Oriflame, w tym produkty Wellness, można zamawiać ze stałą zniżką 20% będąc Klubowiczem Oriflame.

Dołączając do Klubu jako Klient VIP lub Konsultant Oriflame, dajesz sobie przywilej kupowania bez zobowiązań w cenach hurtowych, oszczędzania na cokatalogowych ofertach specjalnych i odbierania nagród za realizowane zamówienia.

Nowym Klubowiczom dedykowane są również wartościowe nagrody w Programie Witamy, który możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
olejki Oriflame
Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Olejki eteryczne

    Naturalne sposoby na poprawę nastroju!   Przedstawiamy Mind&Mood - wysokiej jakości czyste olejki eteryczne, które zostały naukowo przebadane...

Zamknij